The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Czerwiec 20 2019 17:11:39   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek

POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner

Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Diablicka galeria

Rysunek 1: postacie z mojej mangi Yaoi "Demon Heart", którą można czytać na deviantarcie, ale tam jest niestety cenzura, zaś mam ją na y-gallery ;)
Jest tu brat Night'a Akces (czarnowłosy) oraz nauczyciel i narzeczony Akcesa Gold, który jest nauczycielem w Wyższej Szkole Archaniołów (niebieskowłosy).


Rysunek 2: postacie z mojej mangi Yaoi "Demon Heart", którą można czytać na deviantarcie, ale tam jest niestety cenzura, zaś mam ją na y-gallery ;)
Jest tu brat Night'a Akces (czarnowłosy) oraz nauczyciel i narzeczony Akcesa Gold, który jest nauczycielem w Wyższej Szkole Archaniołów (niebieskowłosy).


Rysunek 3: postacie z mojej mangi Yaoi "Demon Heart", któą można czytać na deviantarcie, ale tam jest niestety cenzura, zaś mam ją na y-gallery ;)
Tu są na nim główni bohaterowie: Night (czarnowłosy) oraz Sea (blondwłosy)Rysunek 4: fanart dla znajomego z dA, który stworzył postać Shinryu(czarnowłosy) i Shintena (niebieskowłosy)


Rysunek 5: postacie z mojej mangi Yaoi "Demon Heart", którą można czytać na deviantarcie, ale tam jest niestety cenzura, zaś mam ją na y-gallery ;)
Jest tu brat Night'a Akces (czarnowłosy) oraz nauczyciel i narzeczony Akcesa Gold, który jest nauczycielem w Wyższej Szkole Archaniołów (niebieskowłosy).Komentarze
dracjonis dnia kwiecie 23 2012 17:58:54
Osobiście podoba mi się najbardzej czwarty rysunek, natomiast w drugim dostrzegam błędy. Przede wszystkim, ten niebieskowłosy by raczej tak nie zaplątał się wysoko z nogami na drugiego, bo to raczej fizycznie nie bardzo jest możliwe - biodra, a nie talia. Wiem, że się to mówi, iż to talia, no ale jednak o biodra się to tak zaplątuje. W każdym razie miałem na rękach w ten sposób chłopaka i raczej nie czułem aż tam jego nóg. Skoro jest na jękach to i raczej niebieskooki tak swobodnie by sobie rąk nie trzymał, jakby siedział - chyba że siedzi, ale jeśli, to nie za dobrze to Ci wyszło. A partnera najwygodniej trzymać za dupę.
A poza tym, to ja się nie znam na rysowaniu, to tylko takie rzeczy, które mi nie grają i się rzuciły w oczy. A, i jeszcze w pierwszym rysunku ten brunet ma dziwnie, nienaturalne ułożoną dłoń na udzie chłopaka, jakby palce mu się połamały, czy co.
Pincer dnia kwiecie 23 2012 18:23:11
o 4 jest piękny!!!!!!!!! najleprzy!
Diablicka dnia kwiecie 30 2012 20:59:08
Muszę poćwiczyć z anatomia, ale szkic do rysunku, który skomentowałeś, robiła moja przyjaciółka. To był taki nasz mały collab, podobnie jak pierwszy rysek. Znasz się lepiej, skoro trzymałeś tak chłopaka na rękach, pewno ślicznie razem wyglądaliście smiley Często korzystam z baz na rysunki, dawane do dyspozycja dla rysowników, czasem przerysowuje się błędy z takich baz i dopiero z czasem je można zauważyć.
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

wietne! wietne! 0% [adnych gosw]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [adnych gosw]
Dobre Dobre 0% [adnych gosw]
Przecitne Przecitne 100% [1 Gos]
Sabe Sabe 0% [adnych gosw]
Logowanie
Nazwa Uytkownika

HasoNie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projektyTu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźćCiekawe strony
Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum