The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Kwietnia 26 2024 07:05:51   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Kultura
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Polecanki książkowe
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 05-11-2011 21:49
Czasami jakaś książka chodzi za człowiekiem z transparentem w rodzaju: "Każdy/dana osoba powinien/powinna mnie przeczytać, powiedz ludziom/powiedz tej konkretnej osobie!".

Lionko, piłeczka w Twoim kierunku: myślę, że jako miłośniczkę Egiptu mógłby Cię zainteresować kryminał Agathy Christie, jedyny dziejący się w innych czasach niż XX wiek: "Zakończeniem jest śmierć" rozgrywa się bowiem w starożytnym Egipcie. A przypomnę, że Christie wraz z drugim mężem, archeologiem, jeździła na wykopaliska i jak na amatorkę całkiem nieźle się w różnych starożytnohistorycznych kwestiach orientowała.
Nie ukrywam - tego kryminału jeszcze nie przeczytałam, jakoś nie mogłam się przerzucić z Poirota i panny Marple na zupełnie inne klimaty; zamierzam w najbliższym czasie. Jestem jednak ciekawa, jakie wrażenia wyniesie ktoś, kto w starożytnym Egipcie siedzi na co dzień - i myślę, że na przykład w ramach odstresowania przed- lub posesyjnego mogłabyś, Lionko, nieźle się bawić. Więc polecam.


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Polecanki książkowe
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 05-11-2011 23:33
Dziękuję smiley Nie omieszkam szuknąć na wakacje tej książki, bo póki co chciałabym dokończyć... khem, niearcheologiczne, które mam (czyli "Bitwę o Redwall" i importowanego przez empik "Warriors. FireStar's Quest" :3), a potem chyyyyba powinnam się w końcu zabrać za literaturę archeologiczną, bo praca seminaryjna ani magisterska nie będą na tyle uprzejme, żeby się napisać bez mojego udziału ;3 Ale samo to, że kryminał w realiach starożytnego Egiptu... Kyuuu, może być fajnie smiley Przeczytam za jakiś czas na pewno! smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Polecanki książkowe
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 05-11-2011 23:36
A ponieważ temat polecankowy, to ja polecam serię "Warriors" Erin Hunter smiley Taaaaak, będę tym wszystkich męczyyyć smiley Czytam to od jakiegoś roku i dalej mi nie przeszło smiley
A polecam wszystkim, którzy lubią koty, i wszystkim, którzy lubią, kiedy bohaterami książek są zwierzęta - jak w "Wodnikowym Wzgórzu" na przykład ;3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Polecanki książkowe
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 06-11-2011 00:06
O, na koty w książce to bym się skusiła smiley


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Polecanki książkowe
Aquarius
Super Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 216
Data rejestracji: 28.06.11
Dodane dnia 06-11-2011 11:33
Ome napisał/a:

Lionko, piłeczka w Twoim kierunku: myślę, że jako miłośniczkę Egiptu mógłby Cię zainteresować kryminał Agathy Christie, jedyny dziejący się w innych czasach niż XX wiek: "Zakończeniem jest śmierć" rozgrywa się bowiem w starożytnym Egipcie.

Skoro już zaczęliście temat egzotycznych wątków w ksiązkach Agaty Christie to propnuję jeszcze:
"Śmierć na nilu"
"Spotkanie w Bgdadzie"
"Morderstwo w Mezopotamii"

Niestety Agatę christie czytałem dość dawno temu, więc nie mogę powiedzieć o czym dokładnie te pozycje są, ale na pewno z tych samych okolic co książka wspominana przez Ome


Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw ściągnie cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Autor RE: Polecanki książkowe
Aquarius
Super Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 216
Data rejestracji: 28.06.11
Dodane dnia 06-11-2011 11:36
Ome, nie wiedziałem, że lubisz Agatę Christie smiley
Muszę Ci się przyznać, że mam cała kolekcję jej książek i co jakiś czas sięgam po którąś z nich.
Mam nawet nagrane wszystkie ekranizacje jej książek.
I przyznam się szczerze, że bardziej lubię Pannę Marple niż Herkulesa Poirot


Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw ściągnie cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Autor RE: Polecanki książkowe
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 06-11-2011 14:13
W ogóle ogromnie lubię kryminały, a Christie to był mój pierwszy z nimi romans i nadal chyba najulubieńsza ich autorka. Panna Marple jest wspaniała, ale z pewnych względów Poirot jest mi bliższy. Najnowsze ekranizacje są świetne, choć kilka starszych z Ustinovem też ma klimat.
CO do wymienionych przez Aquariusa książek Christie - "Morderstwo w Mezopotamii" zawiera elementy związane z pracami archeologicznymi, "Śmierć na Nilu" dzieje się na statku wycieczkowym (ale bohaterowie na chwilę wychodzą na ląd i podziwiają zabytki), a "Spotkanie w Bagdadzie" jest dosyć szpiegowskie i bez Poirota, za to ma ciekawą bohaterkę-detektywa.

I jeszcze, żeby nie było nadmiernego offtopu - miłośnikom kryminału polecam Joe Alexa (polskiego autora) - zwłaszcza "Jesteś tylko diabłem", bo tam intryga kryminalna oparta jest na czarnej magii.


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
Edytowane przez Ome dnia 06-11-2011 14:16
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Polecanki książkowe
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 06-11-2011 21:22
To ja miłośnikom kryminału polecę "Alienistę" Caleba Carra - książka, która jak na razie zachwyciła mnie w tym gatunku najbardziej. Akcja rozgrywa się w XIX wieku w Nowym Jorku, bohaterami są psycholog (tytułowy alienista) i dziennikarz tropiący seryjnego mordercę chłopców-prostytutek. Książka urzekła mnie przede wszystkim pięknie oddanymi realiami oraz obecnością realnych osób (Theodore Roosvelt, William James, Franz Boas), a także psychologią postaci. No i ciężkim klimatem również smiley
Szukam teraz kryminału, który mnie zachwyci równie mocno, ale na razie nie znalazłam. Pokładałam spore nadzieje w książkach Krajewskiego, ale niestety, choć bardzo mi się podobają, mam do nich dwa poważne zarzuty - po pierwsze, autor za dużo "zła, mroku i cierpienia" zwala na głowy swoich bohaterów - każde śledztwo okazuje się bezpośrednio dotyczyć osoby, która je prowadzi, co mogłoby być dobre w jednej książce, ale w serii - jest przesadą. Po drugie, rozwiązania zagadek pojawiają się nagle, na zasadzie deus ex machina. Bohaterowie nie dochodzą do nich, ale rozwiązanie spada z jasnego nieba. Niemniej jednak Krajewskiego czyta mi się z przyjemnością. ale ciągle - moim kryminałem idealnym jest "Alienista"


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Polecanki książkowe
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 07-11-2011 00:50
O "Morderstwie w Mezopotamii" chyba nam mówili na zajęciach z Bliskiego Wschodu smiley Bo Christie z mężem zdaje się byli w Uruk bądź Ur w czasie dosyć istotnych odkryć, których oczywiście już nie pamiętam, bo mam zamiast mózgu czarną dziurę X3
A te kryminały chyba zacznę spisywać ;3 Moja mama strasznie kryminały lubi i miała caaały księgozbiór takich, niefortunnie postawiony w regale, który spłonął nam w czasie pożaru ._. Może wybiorę któryś i na Gwiazdkę jej kupię smiley "Jesteś tylko diabłem" brzmi mi fajnie :3 Tak, wiadomo dlaczego XD I pewnie tylko mnie tak fajnie brzmi, mamie nie będzie ;3 A są jakieś takie kryminały, żeby były strasznie pokręcone, zagmatwane, dobrze napisane i żeby kryminałowa wyjadaczka się nie domyśliła już na samym początku, jak się wszystko skończy? :3
A "Warriors" polecam smiley Bezustannie smiley Jeśli serio miałabyś ochotę to poczytać, Ome, a w bibliotekach by nigdzie nie było, to mogłabym Ci na spróbowanie kociej epopei pocztą przesłać moje dwa pierwsze tomy z allegro upolowane smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Polecanki książkowe
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 07-11-2011 17:50
Zagmatwane... przyszła mi do głowy seria "Krew i wino" Gerta Godenta, parę lat temu wyszło całe dziesięć tomów z którąś gazetą. Pokręcone są jak garść serpentyn po sylwestrze, ale na dalszą metę mogą drażnić - ja na przykład już po drugim czy trzecim tomie miałam dość, bo bohatera co chwila ktoś napadał, wpychał w pułapkę bez wyjścia, a bohater genialnym sposobem w ostatniej chwili się ratował. Poważnie, tylko czekałam, kiedy zaatakuje go dywanik w łazience albo szklanka w kuchni smiley W gruncie rzeczy to bardziej był kryminał przygodowy niż klasyczna powieść detektywistyczna, pewnie dlatego niezbyt do mnie trafiło. Ale, ale - bohater pasjonował się starożytnymi kulturami! Może to Cię przyciągnie, Lionko.
Jako pogmatwane i klasyczne zarazem polecam kryminały Marthy Grimes. A jak ktoś lubi koty, to trzydzieści tomów serii "Kot, który..." Lilian Jackson Braun. Tu mała uwaga: jako kryminały to te książki są słabe - natomiast wspaniale się je czyta jako obyczajową historię o małym amerykańskim miasteczku, o bohaterze-bibliofilu oraz o dwóch szalenie inteligentnych kotach syjamskich smiley


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Polecanki książkowe
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 07-11-2011 21:22
O, a te "Kot, który..." kojarzę, chyba w kioskach było jakiś czas temu smiley Pamiętam, że było tego sporo, cały czas wychodziło i lekkie modyfikacje tytułu miało smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Polecanki książkowe
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 25-11-2011 20:31
,,Zakończeniem jest śmierć" mam na półce i też gorąco polecam. Podobało mi się jeszcze ,,Podróż w nieznane", moim zdaniem najlepsze! I dość interesujące ,,Entliczek Pentliczek" smiley
Dobra. Tak sobie powolutku czytam różne tematy na forum i co chwilę natrafiam na dyskusję dotyczącą syndromu sztokholmskiego. Kilka dni temu przeczytałam kryminał Chelsea Cain - ,,Obłęd serca". Powieść na mocną piątkę, biorę się za drugi tom. Proszę nie zniechęcać się ani tytułem, ani okładką. Nie będzie wam zaserwowany słodkawo mdławy romans... A bohaterki są naprawdę intrygujące. Nie mamy tu żadnych papierowych postaci, przy czym główna bohaterka to istny majstersztyk! Bardzo ją polubiłam, mimo, że przez swoje zachowanie czasem wydaje się pusta, a nawet pozbawiona uczuć. Ale najbardziej tajemnicza jest Gretchen Lowell... Niekiedy miałam wrażenie, że znów zapoznaję się z historią Hannibala, ale wcale mi to nie przeszkadzało. Polecam!
Autor RE: Polecanki książkowe
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 26-11-2011 22:42
To ja polecam książkę, którą kupiłam u mnie na archeologii w czwartek smiley Miała być promocja tejże książki, aleee... organizatorzy nawalili, nie przyszli w ogóle, a na samą promocję przyszłam tylko ja (zwalniając się na nią z monografu) i kolega, który nawet na archeologii nie studiuje... ._. Autor był bardzo tym zawiedziony (nie dziwię się), ale zaprosił nas do pubu na piwo i sok dla mnie, i mnóstwo ciekawych rzeczy nam opowiadał smiley
Książka wabi się "Demonologia germańska" (tytuł tłumaczy, dlaczego zrezygnowałam z zajęć, żeby iść... XD) Artura Szrejtera smiley I jest w niej mnóstwo rzeczy nie mitologicznych, a wywleczonych z wierzeń ludowych smiley Przeczytałam póki co 85 stron, ale zdążyłam się już dowiedzieć, ile Bracia Grimm czerpali ze starych wierzeń, i generalnie jest w tej książce mnóóóstwo rzeczy, o których w cieniu Thorów, Odynów i Frejów zwyczajnie się nie pisze smiley O bogeymanach na przykład smiley Polecam - tym bardziej, że autor naprawdę zna się na rzeczy i jest tematem zafascynowany, więc nie ma mowy o błędach typu "bóg Enlil zwany też Enki"... X3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Polecanki książkowe
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 29-12-2011 23:18
Wywiązała się rozmowa z Aquariusem, to przenoszę temat tutaj

Polecam, gorąco polecam, opowiadania Stefana Grabińskiego. To międzywojenny autor literatury grozy, czasem porównywany (jak twierdzi ciocia Wikipedia) z Poem i Lovecraftem. Z pełnym szacunkiem dla Samotnika z Providence, bliżej jednak Grabowskiemu do Poego, bo literacko jednak Lovecraft był grafomanem i innymi tematami się zajmował. Grabińskiemu bliżej do "opowieści o duchach"... Na pewno nie jest to współczesny horror pełen flaków (choć nie wiem, czy filmowe gore i splattery mają swoje książkowe odpowiedniki), a opowiadania operujące niesamowitym nastrojem.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Polecanki książkowe
tygrusia
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 31
Miejscowo: Birmingham
Data rejestracji: 23.12.11
Dodane dnia 15-01-2012 00:33
A ja, jako że z braku czasu na coś ambitnego przeszłam na łatwe i miłe do czytania ^__-, polecam "Szaleństwo Aniołów"by Kate Griffin (Catherine Websmiley. Jest dobrze przetłumaczone, ma ciekawą stylizację oraz historię. Kontynuację też polecam ^^

Za to zdecydowanie nie polecam nikomu Cassandry Clare trylogii "Dary Anioła", przy czym nie wiem, czy to złe tłumaczenie, czy pokaz z jak fajnego dosyć pomysłu można zrobić coś złego. Generalnie jestem osobą która coś czytając natychmiast tworzy sobie obraz, więc często, jeśli jest składnie powieść napisana, nawet nie zauważam błędum stylistycznych itp., ale to jest mały monster T_T
Autor RE: Polecanki książkowe
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 15-01-2012 09:15
O, Tigi, a wiesz, że ja co jakiś czasz kupno "Szaleństwa aniołów" rozważam? Może się w końcu skuszę, jak polecasz (choć nazbyt często mamy rozbieżne gusta). Ale przynajmniej będzie można się wymienić wrażeniami, [złośliwość] nie tak jak wieszgdzie [/złośliwość]


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Polecanki książkowe
tygrusia
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 31
Miejscowo: Birmingham
Data rejestracji: 23.12.11
Dodane dnia 30-12-2012 21:42
i jak smiley? przeczytałaś? wiem, ze 1 tom, początek, czasami ludzi odrzuca ^^" ahhh a jeszcze polecam "Czaropis" Blake Charlton ^^
A poza tym, to tygrys ostatnio wpadł w niezbyt wymagającą oraz, co tu mówiąc, lekką literaturę wampirzo -wilkołaczą, jak na przykład Andrews Ilona "Magia kąsa" czy też serię o Mercedes Thomson by Patricia Briggs ;p
Autor RE: Polecanki książkowe
Allantiee
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 33
Miejscowo: Zielona Góra / Poznań
Data rejestracji: 22.03.12
Dodane dnia 31-12-2012 14:11
A ja mam do polecenia na nowy rok trylogię "Nocarz", "Renegat" i "Nikt" smiley
Pomyślałam ,że zareklamuję jedną z ulubionych pozycji na mojej liście.
Nie wiem czy spodoba się wszystkim, bo to książka o wampirach w wojskowej służbie RP smiley (ale od czego jest potem wyobraźnia ,żeby trochę podkolorować opowieść o dzielnych żołnierzach xD)
inova89 2373096 https://www.facebook.com/pages/Allantiee-Art/281309918640189?ref=hl
Autor RE: Polecanki książkowe
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 03-02-2013 14:11
Jej próbowałam przejść przez tą serie, ale nie byłam w stanie xD Nie wiem, ale niczym mnie nie ujęła xD
Ostatnio dorwałam książkę Elżbiety Cherezińskiej jej serie Północna Droga, wiem, że nie każdemu może przypaść do gustu, zwłaszcza narracja pierwszoosobowa i to ze strony kobiety. Pierwszy tom podchodzi nieco pod romans, wątek miłosny jest jednym z głównych, ale w sumie czego się spodziewać po tworzeniu historii oczami kobiety? Mnie osobiście ujęło przedstawienie realiów, życia ludów wczesnośredniowiecznej Skandynawii po przez ich mentalność, wiarę, sposób wysławiania się. Do tego pokazanie tego co dzieje się kiedy mężowie wyruszają na wyprawy wojenne jest bardzo ciekawe. Teraz zabieram się za II tom smiley


Moje opowiadania http://curseoftheblood.wordpress.com/
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Polecanki książkowe
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 03-02-2013 18:51
Allantie, nie chce mi się wdawać w dyskusję, bo jestem z natury osobą leniwą, itp., ale powiem, że kocham Nocarza milością szczerą i prawdziwą i nie wiem, jak można się w Vespim i Nexie nie zakochać ;3 Nie ma tam wprawdzie wątków yaoi, ewentualnie na chama, haha, można jakiś slash znaleźć, ale ten humor, te sceny, ci zajebiści bohaterowie, te piosenki i jeszcze raz: Ach, Nex mój *_* <3 Dawno temu to było, więc już za wiele nie pamiętam, ale to jedna (obok Kossakowskiej) z moich mistrzyń, więc musialam się odezwać ;3 I w ogole Renegat byl najlepszy z calej trylogii <3
8282915
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum