The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Kwietnia 27 2024 01:27:12   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Różne różności
Strona 11 z 22 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 11-02-2012 20:52
Naturalne piękno jest najlepsze smiley
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 11-02-2012 22:48
Naturalne, z pomalowanymi oczami i paznokciami smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 14-02-2012 18:08
Jeśli się nie maluję, wyglądam jak szara mysz, ledwie wylazła z Gimnazjum smiley Tak też z domu bez makijażu nie opuszczam! Plus lubię się pindrzyć przed lustrem. smileysmileysmiley

Ech... ych...jach... ja już komentować opowiadań NIE zamierzam! Debiutantów szerokim łukiem zacznę omijać, inaczej wylezie ze mnie An-Nah pomnożona przez pięć. Koniec. Idę sobie zaparzyć herbatkę.
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 14-02-2012 19:18
No wiesz... makijaż to rodzaj maski, którą nakładamy, aby przywdziać pewne role, dodać sobie pewności siebie etc etc... Generalnie lubię makijaż, podoba mi się... ale jestem zbyt leniwa, żeby codziennie robić. xD I chyba jestem uczulona na mój tusz do rzęs... póki jest, to jest ok. Ale po zmyciu mnie oczy bolą. O.o a mleczko do zmywania mam hypoalergiczne...

A kogo/co zjechałaś w komentach? xD Poza tym konkstruktywna krytyka jest potrzebna. Przydałaby się niektórym ludziom na livejournalu... >.> kiedyś jeszcze próbowałam, ale jak zobaczyłam, że tylko ja jedna i jestem znienawidzona przez cały fandom... dałam sobie spokój. xD
Dlatego nie możesz An zostawić samej!


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 14-02-2012 19:29
O, Shat ma rację, nie zostawiaj mnie samej.

Hej, łagodna byłaś! Ja się miałam wstrzymać, ale napisałam jedną uwagę odnośnie tej włosowatości...


Naturalne piękno, pfff, z trądzikową cerą ma się takie dni, że nie ma bata, trzeba korektora, podkładu i pudru. Niestety.
A inne kosmetyki? Kwestia wyboru, zabawy, przyjemności. Ja się lubię stroić, malować, obwieszać biżuterią, ale czy to jest aż tak kobiece? Wedle jakiej definicji kobiecości? Stereotypowej? Biologicznej? Genderowej?


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 14-02-2012 19:50
Ech, nie zostawię.

Sama myślałam, że byłam dość delikatna i nawet przyznawałam się do własnych błędów, ale niektórzy są uparci i jeszcze próbują przekonywać innych do swojej racji. Szczerze? Zaczynałam już wątpić we własne przekonania, odnośnie tej włosowatości smiley . Dobrze, że zareagowałaś, An, bo w końcu już nie wiedziałam jak powinno się pisać. No i nie krytykowałam, tylko wskazywałam błędy. Moja krytyka dotyczyła nie pracy, a lekceważącego nastawienia autora. W końcu chodziło o jego debiut, w ogóle nie przejmował się co dodaje na stronę. Wziął jakiś tam stary tekst, nie zapoznał się z treścią i siuuu. smiley Odfajkowane.
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 14-02-2012 19:58
Sama widzisz, jak to jest:m czasem kogoś się zjedzie, a ten podziękuje, czasem jest się delikatnym, a autor się miota. Do każdego trzeba inaczej podchodzić i nigdy nie wiesz, jaka będzie reakcja.
Trudno powiedzieć, czy wziął stary tekst nie zastanawiając się nad tym - nie musiał sobie zdawać sprawy z błędów, zwłaszcza, jeśli mu wcześniej złe rady dawano.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 14-02-2012 20:03
Może i dawano, ale mógł opowiadanie przeczytać przed wysłaniem. Jeśli rzeczywiście to ma aż dwa lata, to przecież w ciągu tych dwóch lat człowiek dużo przeczyta książek i sporo jeszcze napisze. Styl powinien się poprawić, a oko wyostrzyć na błędy.
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 14-02-2012 20:20
No tak to powinno wyglądać... ale niestety, są na przykład ludzie (nie mówię, że ten przypadek do nich należy), którzy nie czytają. Albo tacy, którzy czytają, ale tylko blogaski i fanfiki. takim trudno styl poprawić.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 14-02-2012 21:42
Doskonale to wyjaśniłaś w komentarzu, nie umiałabym lepiej. Skoro nadal wielu osobom, w tym i mnie (chociaż trochę już sobie radzę) sprawia trudność nazywanie bohaterów i przez to sięga się po ,,czarnowłosy" i takie tam inne potworki, może trzeba założyć o tym temat w poradach? Mogłabyś zacząć, bo jesteś najlepsza w warsztacie pisarskim smiley . Bo to już się stała reguła.- Pojawia się debiut i znów mamy jasnowłosych i ciemnookich xD
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 14-02-2012 22:26
Aż mam ochotę wyciągnąć jakiś swój stary tekst i przeczytać... i się pośmiać. xD I może Ome coś wypomnieć, bo była moją betą swego czasu. xP


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 14-02-2012 22:30
Ja przed momentem przeglądałam notatki do fanficowej sagi pisanej dwanaście lat temu... z notatek wychodziło takie typowe opko...


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 14-02-2012 22:41
Ojej~ ja też znalazłam ostatnio swoje stare notatki. Było typowo teenage fiction. Lot's of angst, blood, angst, blood and angst. xDDD I nie było ani jednego bohatera homoseksualnego!


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 14-02-2012 22:50
W moich starych też nie było... choć, wróć, w jednym z najstarszych pomysłów na powieść była homoseksualna para smiley Szermierz który szukał ukochanej, a potem ku zaskoczeniu innych postaci okazało się, że ukochana jest ukochanym smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 14-02-2012 22:53
Taki mały zwrot akcji! xD
A ja nawet miałam ilustracje do tego opowiadania porobione!!! Jedna nawet całkiem nieźle mi wyszła... xDDD byłam z siebie taka cholernie dumna. Nawet chciałam na jakiś konkurs wysłać, pamiętam. Ale nauczycielka stwierdziła, że by mnie zjedli za to... bo tam była anielica ukrzyżowana. I nauczycielka się zaczęła czepiać, że coś tam z religią etc etc... :///


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 14-02-2012 23:39
Ech, ja moje opowiadania spaliłam, zanim wpadły w niepowołane ręce xD Pamiętam swoją pierwszą ,,powieść" . Druga klasa Gimnazjum, tytuł ~~,,Przekleństwo Szatare" ~~ xD (zainspirowana ,,Sagą o ludziach Lodu"smiley. Opowieść pisałam na luźnych kartkach i wczepiałam je do segregatora. A potem narysowałam główną bohaterkę - która z początku była Margaritą (pizzy mi się chyba zachciało), po czym w połowie przemianowałam ją na Marię Annę xD - i przykleiłam kartkę na kwiecistą okładkę segregatora (która była znacznie ładniejsza od rysunku, zrozumiałam to po latach xD). Inne opowieści pisałam normalnie w zeszytach. Jednak nie zawsze było to stuprocentowe hetero xD. Interesowały mnie relacje miłosne damsko-damskie, męsko-męskie były fee xD Jeszcze mam jedno stare opowiadanie w laptopie, przegrane z dyskietki, ale zbyt mnie irytuje, żebym je mogła od początku do końca przeczytać.
Jedno jest pewne, istnieją teksty, które nie powinny znaleźć się w Internecie smiley
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 15-02-2012 08:15
Borze zielony, ja pamiętam z jednego z moich pierwszych dzieł scenę, w której dwaj panowie się przytulają - dopisek na marginesie "tak, ja wiem, jak to wygląda". Panowie byli kuzynami bodajże i żegnali się przed tym, jak każdy z nich miał wyruszyć w inną stronę kosmosu.

Ale w ogóle, skąd to podejście, że jak ktoś nie pisze yaoi to znaczy, że pisze het (ewentualnie yuri)? Skąd założenie, że KAŻDA historia musi mieć jakąś erotyczną relację na pierwszym planie? To mnie notorycznie zadziwia. Zakładanie, że jeśli stwierdzam, że aktualnie nie mam pomysłu na jaojca, to znaczy, że na pewno piszę heterycki romans (Aquarius rzucał takimi sugestiami na shoucie)


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 15-02-2012 12:43
Nie zawsze na PIERWSZYM planie, ale zawsze jednak ten wątek miłosny się gdzieś tam przewija. smiley Chcąc nie chcąc... bo ludzie to takie stworzenia, które kojarzą się w pary. xD Więc aby tekst był rzeczywisty musi się pojawić jakaś interakcja między bohaterami. ;P

Ale zarzut, że jak nie piszesz yaoi, to na pewno piszesz hetero romans... to jest głupie. xD

Ja po prostu zauważyłam u siebie, że w ogóle nie miałam kiedyś postaci homoseksualnych. Czy to sparowanych z kimś, czy singli. Chociaż w yaoi siedziałam już wtedy po uszy od dawna.


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 15-02-2012 14:11
Zawsze watek miłosny się przewija? Eeee, tak, nie widzę u siebie wątku miłosnego w "Madonnie pustyni"... nie widzę, gdzie jakiś wątek miłosny miałabym mieć w "Błędach w kodzie", które właśnie planuję... W wielowątkowych powieściach zawsze co najmniej jeden mam, ale mam masę projektów opowiadań, gdzie nie ma po prostu miejsca na romans...
I na świecie jest cała masa książek bez wątków miłosnych.
Uważam że dzielenie literatury na "slash" i "het" jest krzywdzące. Wolę dzielić literaturę gatunkami.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 15-02-2012 14:42
Uch, uch (Szehina stroszy piórka) Proszę, tylko nie wracajmy znów do ,,tego" tematu >_>"""""""
Przyznaję, w moich opowiadaniach prawie zawsze pojawiał się wątek romantyczny. Zaczęłam pisać w Gimnazjum i to był okres ciągłego zakochiwania się. Ten nastrój wpłynął na historie smiley Później pisałam bardzo sporadycznie, ale jak się tak zastanowić i tak w tekstach pojawiały się jakieś romantyczne sceny. Sama nie czytałam romansów (trudno mnie zaspokoić smiley ) ale chętnie mogłabym taki romans napisać. W tej chwili pisząc ,,Nie naszą" kopnęłam romans w dupę. Wątków jakoś nie widać, chociaż uczucia są, ale zakamuflowane smiley i tak musi być, żeby fabuła mi się ładnie układała, szła w odpowiednim kierunku.
Nie lubię za to podejścia (takiego z góry, najczęściej faceci tak zaczynają), że miłość to czyste bzdury i marnuje się czas wgłębianiem w nią. I dalej, że romantyczność jest związana z gorszą prozą, a jeszcze zabawniej - jeśli w opowieści nie ma miłości, to z pewnością jest to naprawdę ,,wybitne" dzieło, skupiające uwagę na ,,wartościowszych" smiley zagadnieniach. LITOŚCI!! smiley Więc nie poruszajmy tego tematu, bo ja mam akurat często z takimi ludźmi do czynienia i aż mi się nóż w kieszeni otwiera, gdy znów muszę słuchać podobne bzdury.

Strona 11 z 22 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum