The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 28 2024 17:34:18   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Nasze hobby
Autor Akwarystyka
Krytyk
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 12
Data rejestracji: 15.11.11
Dodane dnia 26-05-2012 10:08
smiley Coś tutaj ktoś z czymś takim? A po polsku: są tutaj jacyś akwaryści, co zechcieli by się pochwalić obsadą? Baniakiem? Stażem? Okazami?


-----

"Złe pisarstwo to coś więcej niż sprawa gównianej składni czy błędnej obserwacji; złe pisarstwo powstaje zwykle z upartej odmowy opowiedzenia o tym, co ludzie tak naprawdę robią - dopuszczenia do myśli faktu, że, powiedzmy, czasami mordercy przeprowadzają staruszki przez ulicę."
(S. King )

"Stokroć wolę piszącego tak, jak to kiedyś modą stać się może, niż piszącego zgodnie z obowiązującą modą."
(G. Lichtenberg)
Autor RE: Akwarystyka
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 27-05-2012 12:57
Moja siostra miała akwarium X3 Welony tam trzymała, cztery sztuki, każdy miał swoje imię X3 Akwarium straciło rację bytu, kiedy siostra nie nasunęła dobrze górnej pokrywy, a mój ówczesny kocurek Gluś odłowił wszystkie ryby i je zeżarł X3 Ponieważ u nas zawsze są koty, z posiadania akwarium zrezygnowaliśmy zupełnie smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Akwarystyka
Krytyk
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 12
Data rejestracji: 15.11.11
Dodane dnia 29-05-2012 09:47
U mnie też zawsze są koty. smiley Wystarczy mieć akwarium z pokrywą. Widok kota rozciągniętego na nagrzanej od włączonego światła pokrywie - bezcenny. smiley


-----

"Złe pisarstwo to coś więcej niż sprawa gównianej składni czy błędnej obserwacji; złe pisarstwo powstaje zwykle z upartej odmowy opowiedzenia o tym, co ludzie tak naprawdę robią - dopuszczenia do myśli faktu, że, powiedzmy, czasami mordercy przeprowadzają staruszki przez ulicę."
(S. King )

"Stokroć wolę piszącego tak, jak to kiedyś modą stać się może, niż piszącego zgodnie z obowiązującą modą."
(G. Lichtenberg)
Autor RE: Akwarystyka
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 29-05-2012 10:26
Oo ja miałam akwarium takie wielkie.. tata się nim zajmował mieliśmy glonojady i neonki i takie inne, ale potem tata stwierdzil, że nie ma już na to czasu i oddał akwarium..smiley


Żyję..no i jestem..
Autor RE: Akwarystyka
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 29-05-2012 10:28
Oo ja miałam akwarium takie wielkie.. tata się nim zajmował mieliśmy glonojady i neonki i takie inne, ale potem tata stwierdzil, że nie ma już na to czasu i oddał akwarium..smiley


Żyję..no i jestem..
Autor RE: Akwarystyka
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 17-07-2012 00:52
Nie widzę nic ciekawego w rybkach smiley Ani to przytulić, ani pogłaskać xD Jedynie można się patrzeć i patrzeć xD Ok, można zjeść ;P


Moje opowiadania http://curseoftheblood.wordpress.com/
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Akwarystyka
jett
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 30
Data rejestracji: 30.11.11
Dodane dnia 19-07-2012 19:04
A ja "wychowałam się" w sklepie zoologicznym. Spory kawał dzieciństwa spędziłam między akwariami. I ostatnio, w nowo otwartym sklepie zwierzakowym, sprawdziłam - nadal pamiętam, jak się zwą poszczególne typki, beztrosko pływające tam i z powrotem, tam i z powrotem...
Inna rzecz, że zbyt długie patrzenie na rybki działa mi na nerwy. Niby to ładne, niby dekoracyjne, ale... coś w tym pływaniu tam i z powrotem jest irytującego. Jak pisze kkohaku - ani tego pogłaskać, ani wejść w jakąś interakcję. Zresztą, może mój kot zechciałby własne rybki, ale ja tam wolę, żeby polował na muchy - przynajmniej z tego jakiś pożytek.


przeprowadzka --> Muse on a Leash <--
museonaleash.livejournal.com
Autor RE: Akwarystyka
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 21-07-2012 19:19
Rybko to trzeba naprawdę lubić i nimi się interesować smiley Chociaż są chyba dobre jak ktoś ma mało czasu na zajmowanie się ogólnie jakimkolwiek zwierzakiem. W końcu nie wyprowadzasz rybek, nie wiem jak z lekarzem, pamiętać trzeba tylko o jedzeniu i czyszczeniu akwarium. Mimo wszystko koty można przytulić, pogadać, pobiegać z nimi po ogródku xD Z psami również ;> Rybki ładnie się prezentują.


Moje opowiadania http://curseoftheblood.wordpress.com/
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum