The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 29 2024 14:06:26   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Poznajmy się
Autor Plusk!
BadWolf
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 27
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 05.03.12
Dodane dnia 10-03-2012 18:58
Cześć,
Obczajam od kilku dni portal i dziś udało mi się odkryć istnienie forum. Przywitam się więc, skoro taki jest zwyczaj smiley.
Ściągnęła mnie tu An-Nah, sama opowiadań yaoi nigdy nie pisałam, znam trochę mangowej klasyki jednak to z dawnych czasów, kiedy byłam fanką m&a.
Obecnie jeśli chodzi o moje pasje, to są to dźwięki i opowieści. W to ostatnie wlicza się też RPG.
Ach, jeszcze jedno, tak, herbata.

Rocznik 83, pracuję, studiów żadnych nigdy nie skończyłam (chociaż zaczynałam kilka kierunków). W wolnym czasie prowadzę albo gram w sesje RPG, także przez sieć, słucham muzyki. I próbuję wrócić do czytania czegoś dłuższego niż artykuły w "Polityce". Kiedyś czytanie i pisanie było moją główną pasją, potem ta pasja na skutek różnych nieszczęść umarła. Próbuję ją wskrzesić.

To tyle o mnie. Jestem stworzeniem życzliwie nastawionym do ludzi, mam swojego małego wewnętrznego grammar nazi i chętnie pomogę, jeśli ktoś potrzebuje redaktora / korekty (zajmowałam się tym pół-profesjonalnie, to znaczy że nawet kiedyś tak zarabiałam pieniądze, chociaż żadnego specjalnego wykształcenia nie mam).
Pozdrawiam wszystkich smiley


as you have done, so be it upon you
Edytowane przez BadWolf dnia 10-03-2012 19:00
Autor RE: Plusk!
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 10-03-2012 20:25
Nie ściągałam. Sama znalazłaś portal smiley Przez moje teksty, tak. Ale sama. smiley

Hej raz jeszcze smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Plusk!
Aquarius
Super Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 216
Data rejestracji: 28.06.11
Dodane dnia 10-03-2012 21:47
Witam w imieniu administracji. Mam andzieję, ze beziesz isę u nas dobrze czuła i znajdziesz coś co cię zainteresuje smiley


Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw ściągnie cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Autor RE: Plusk!
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 10-03-2012 23:44
Wita naczelny Demon tego forum! :3
Też pracuję jako korekta :3 Strasznie okropna i czepialska, niedługo ludzie będą się mną nawzajem straszyć XD Też nie mam żadnego specjalnego wykształcenia w tym kierunku, ot naturalny talent smiley
A co studiowałaś? Jakieś fajne, rzadkie kierunki, po których nie ma się pracy, jak w przypadku mojej archeologii? :3
I uroczy avatar smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Plusk!
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 11-03-2012 00:50
Cześć, cześć smiley Grammar nazi (i w ogóle obsesję na punkcie językowej poprawności) w pełni podzielam smiley
Miłego życia na TCD i trzymam kciuki, by czytanie oraz pisanie ożyły. A herbata... herbata chyba powinna się stać oficjalnym napojem forum. Proponuję wystosować do admina odpowiednią petycję.
Na marginesie: BadWolf, Twoja ikonka jest cudna!


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Plusk!
BadWolf
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 27
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 05.03.12
Dodane dnia 11-03-2012 14:24
An - dobrze, dobrze, sama trafiłam, ale nie poprzez teksty, bo te czytałam na lajwżurnalu i majlogu, tylko dlatego, że wspominałaś o portalu, czy to w rozmowie czy to w jakiejśtam notce smiley.

Co do awka - dzięki, grafika nie moja, znajomy mi podrzucił z tekstem "o patrz, Peter" (Peter to moja postać do jednej z sesji RPG i trochę jakby alter-ego w innej, wyimaginowanej rzeczywistości).

Co studiowałam... Pedagogikę (chyba z 2 czy 3 lata). Socjologię. Psychologię. Chyba krótko informatykę. Gdyby mnie na to było stać, to zostałabym wiecznym studentem. Ale że nie było stać, to poszłam do pracy i teraz jedyne co piszę, to maile do klientów oraz posty dla graczy / współgraczy.

Mam jednak silne postanowienie wziąć się w garść, bo kiedyś trzeba smiley.


as you have done, so be it upon you
Autor RE: Plusk!
tygrusia
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 31
Miejscowo: Birmingham
Data rejestracji: 23.12.11
Dodane dnia 11-03-2012 19:37
to i ja witam smiley
Autor RE: Plusk!
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 11-03-2012 23:44
Witaj smiley!
Awek uroczy haha xD
Wieczny student nie jest zły, tylko właśnie dośc kosztowny smiley Skoro studiowałaś tyle kierunków, to nic nie znalazłaś w nich godnego uwagi?
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Plusk!
BadWolf
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 27
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 05.03.12
Dodane dnia 12-03-2012 13:16
kkohaku napisał/a:
Witaj smiley!
Awek uroczy haha xD
Wieczny student nie jest zły, tylko właśnie dośc kosztowny smiley Skoro studiowałaś tyle kierunków, to nic nie znalazłaś w nich godnego uwagi?


Coś godnego uwagi na pewno było. Np. kiedyś sama psychologia mnie fascynowała - ale zbyt dużo tam było gdybania i różnych teorii, zbyt mało wyjaśnień o twardych podstawach. Ostatecznie, rozczarowała.
Najbardziej podobały mi się zajęcia z antropologii kulturowej (które miałam bodajże na socjologii), prowadził ksiądz - ale za to jak prowadził! Ale tak poza nimi, było pełno bezużytecznych przedmiotów.

Hmm, chyba po prostu człowiek sam nie wiedział, czego chce. Co nie znaczy, że teraz wiem, ale nadal marzę o tym że kiedyś się uda wrócić na studia. I to będzie TEN kierunek. (może takiego jeszcze nie stworzyli...)


as you have done, so be it upon you
Edytowane przez BadWolf dnia 12-03-2012 13:17
Autor RE: Plusk!
Pandorzaste
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 36
Data rejestracji: 19.02.12
Dodane dnia 16-03-2012 18:44
MISH zawsze zostaje smiley.
Autor RE: Plusk!
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 16-03-2012 18:59
Wysyłam spóźnione ,,Cześć". Gdy ostatnio tu zaglądałam trwała stagnacja ;3
Autor RE: Plusk!
BadWolf
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 27
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 05.03.12
Dodane dnia 16-03-2012 19:03
O heeeeeeeeej wszystkim smiley. Jeszcze raz smiley.


as you have done, so be it upon you
Autor RE: Plusk!
BadWolf
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 27
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 05.03.12
Dodane dnia 16-03-2012 19:14
Pandorzaste napisał/a:
MISH zawsze zostaje smiley.


Oj za co Ty mnie tak nie lubisz, żeby mi tak źle życzyć, co? smiley


as you have done, so be it upon you
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum