The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 29 2024 11:42:23   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | strona TCD | Wydawnictwo
Autor Antologia I - "Światy"
Namida Kazeno
Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 160
Miejscowo: Milicz
Data rejestracji: 22.09.11
Dodane dnia 04-02-2012 11:24
Temat na uwagi i opinie dotyczące książki pt. "Światy"



Przeniesione z dyskusji ogólnej - wybrane cytaty
-------------------------------------------------------


Ariel-chan napisał/a:


Co do "Światów".
Mój zdecydowany nr 1 to "Nauki empiryczne". Uśmiałam się nieziemsko i prawdę mowiąc, zgadzam się z każdym "narracyjnym słowem" autorki, ba, nawet ze zdaniami bohaterów się zgadzam! Boskie bylo ^^ Taka obyczajówka niby o niczym, a jednak cieszy najbardziej :333 Bardzo mi się podobało.
Reszty już nie pamiętam xD
Ach, no ale może tak ogólnie powiem, iż yaoi tam było tyle co kot napłakał @.@' W pierwszym opku - w ogóle, nawet aluzji i w ogóle nie za bardzo mi się podobało...
Opowiadanko o smokach... Namidzia, ja już Ci mowiłam, że yaoi wciśnięte na siłę tam było i to było widać ^^'' Ale ogólnie, to mi się podobało, dobrze napisane ;3
Pozostałe, no może nie licząc tego czegoś co wyglądało jak "blog" -.-' xD, też mi się podobały, już nie będę wydzielać każdego osobno. Niemniej jednak yaoi w całej antologii bardzo mało i nie było też żadnego tekstu, który sprawiał, że serce zabiło mocniej i że mogłabym powiedziec, że było zajebiste.
No, "Nauki empiryczne" były zajebiste :333 I to powiedzieć mogę! Ale tutaj ze względu na humor, nie ze względu na jakieś wzruszające, yaoistyczne, czy "bijące sercem" (skrót myślowy xD) sceny ;3

Nie wiem, czy ktokolwiek mnie w ogóle zrozumiał, no ale ale... @.@' Nie umiem pisać "recenzji", nawet "pseudo-recenzji" xD To niech będzie tyle, zwalać wszystko na moją SKLEROZĘ i lenistwo, bo nie chciało już mi się pisać o każdym opku osobno ;3

Edytowane przez Namida Kazeno dnia 04-02-2012 11:32
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum