The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Kwietnia 24 2024 22:25:04   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | strona TCD | Wydawnictwo
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Namida Kazeno
Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 160
Miejscowo: Milicz
Data rejestracji: 22.09.11
Dodane dnia 04-02-2012 11:00
Temat na uwagi i opinie dotyczące książki pt. "Zima w Piekle" - Demon Lionki
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Kasai
Uytkownik

Postw: 76
Miejscowo: Opole
Data rejestracji: 11.01.12
Dodane dnia 16-02-2012 14:28
Ym ym tego owego... XD

Piszę w celu uświadomienia Ci, że niedawno wydana książeczka jest dla mnie cudem, stoi na mojej półce głaskana i w ogóle... Kobito, jesteś geniuszem ! Te opowiadania mnie w sobie rozkochały, postaci uwiodły, humor wyniósł ponad chmury !!

Przyznaję, że nie mogę się doczekać dalszej części historii o Demonach Zarazy. < Zerka na hasające po swoim domu demony i drze się " Zarazo jedna, złaź z żyrandola!!"> Err, tego. Super demon, cieszę się że jest symbolem naszej strony !
gg : 5209159
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 16-02-2012 21:19
O ile będzie jakikolwiek ciąg dalszy, Kas smiley Cieszę się ogromnie, że tak bardzo Ci się spodobało smiley Gdybyś miała jakiekolwiek uwagi jeszcze, to pisaj od razu, zbieram krytykę teraz, żeby na przyszłość wiedzieć, na co patrzeć uważniej i czego pilnować smiley
Dziękuję strasznie za komentarz! smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Kasai
Uytkownik

Postw: 76
Miejscowo: Opole
Data rejestracji: 11.01.12
Dodane dnia 17-02-2012 08:49
krytyka? Krytykaa? Eee.... MNIEJ KOTA !!! WIĘCEJ OPOWIADAŃ !!! xD
gg : 5209159
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 16:32
Ooo, Kas, nie lubisz Isztar? ;3 A ona jest taka kochana, grubiutka i futerkowa! :3 Miren się obrazi, Miren ją uwielbia smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 19-02-2012 00:32
Skończyłam *.*
Przeuroczeeee <3 Noż Miren był zachwycający, tak słodki i uroczy <333
Aczkolwiek...
Może mi ktoś powie, który był uke? Miren, zdaje się, ale jak dla mnie to obaj wyglądają jak uke! xD

Właśnie ten wygląd Atry w ogóle nie współgra z jego charakterem... To znaczy, jak go widziałam wcześniej na obrazkach to kojarzył mi się... z takim beztroskim, uroczym ukesiem jak Miren, tymczasem okazało się na odwrót xD

Najbardziej mi się chyba podobało hmm...
"Jak zabić anioła" <= wiedziałam, że Miren jest zbyt kochany, by coś złego kombinować, ale i tak mnie rozwaliło xD
"Wybuch laboratorium" - z konkluzji dlaczego Atra jest zły też padłam xD
i "Bardzo toksyczna substancja" - normalnie, jaja xDDD
Najmniej mi się chyba "Pająk Lewiatana" podobał - za dużo tych nazw. Słowniczek jest, no ale, ogarnąć to wszystko ciężko w tak krótkich opowiadankach.
No właśnie, strasznie krótkie! Ale w sumie na tym polegał ich urok ^^
ACZKOLWIEK! Uważam, iż powinna z tego jakaś normalna powieść powstać, a'la Siewca Wiatru. No, Kossy nikt nie pobije, ale jednak sam slowniczek na końcu bardzo mi Siewcę przypominał.

Szkoda, że nie było tego jak się poznali - praktycznie tylko jedna scenka i to z punktu widzenia kogoś innego... x.X Czemu nie z puktu widzenia Demonków?!

Poza tym, rzecz do korekty, i to jest jedyna rzecz, do której mogę się przyczepić.
Imię "Miren" odmienia się BEZ apostrofu =.= Koniec xD Z apostrofem odmienia się imiona zakończone na -y, krótko mówiąć. Przy odmianie "Mirena" proszę mi ten apostrof zlikwidować!

No i:
Strona 27 "I torturuje ją w najwymyślniejsze sposoby" <= To brzmi nie po polskiemu O.o A raczej, po polskiemu własnie, a nie po polsku xD "I torturuje ją najwymyślniejszymi sposobami" raczej powinno być. Ale specem nie jestem, ja tylko po FP jestem ^_^ xD
Str.32 fioliowej? O.o Chyba foliowej xD
Str.41 wyleczeć? O.o Wyleczyć.
Str.50 literówka w słowie "odwzajemnić"
Str.71 zacząło, zamiast zaczęło xD

To tylko literówki xD, podaję w razie gdyby ktoś nie zauważył xD w razie gdyby dodruki były ;3
Co do rysunków... Nie wszystkie mi się podobały >.< Aczkolwiek, te od Lionki wszystkie śliczne <3 Butterfly mnie zachwycił xD (bo to był on, nie?! XD) eee, na samym początku, kto tam jest przy stoliku? Bo wygląda jak Miren, ale to coś ma cycki, czy mi się wydaje? =o= xD
Edytowane przez Ariel-chan dnia 19-02-2012 00:39
8282915
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 19-02-2012 12:32
Ariel, bo to nie Miren... xD
To Bon-Bon i Tafa-Tafa, przyjaciele Mirena. smiley
Jeżeli zaś chodzi o poznanie się Demonów, to ja już tutaj męczę Lionkę, żeby to dokładnie opisała. Rys wstępny już jest. smiley Teraz tylko zostaje zmolestować ją, żeby to spisała. ^_____^


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 19-02-2012 14:39
Jak to nie Miren? >.> No przecie identiko jak Miren wygląda =o= xD Tylko z cyckami... Na początku (przed czytaniem xD) pomyślałam: Hę? Trans? O.O xDDD
Weźcie ją zmieńcie jakoś, bo biedaczka wygląda jak Miren z cyckami xD
8282915
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 19-02-2012 19:23
Kyu :3 Nie, nie wygląda - przede wszystkim to Demonica, ma krótsze włosy i całkowicie czarne - Miren ma pomiędzy czarnymi fioletowe pasma smiley Ona ma oczy zielone, a Miren ciemne - czarne smiley Plus ona ma mikroport, oznakę bycia Demonem Nocy - Miren miałby maskę albo strzykawki smiley
Co do literówek - ogromnie za nie przepraszam! Starałam się czytać kilka razy, żeby złapać wszystko, ale znając swój tekst nie jest tak prosto, a Namida słabe oczka ma, to mogła nie sprawdzać smiley Postaramy się przy hipotetycznym drugim tomie przyjrzeć temu uważniej.
Dalej - kwestia uke/seme nie istnieje - zmieniają się rolami ;3
Wygląd Atry - dostałam od Namidy projekt graficzny jego postaci smiley Ja tylko nadałam mu charakter i osobowość smiley
Słowniczek na końcu - poprosiła o niego Namida. "Zima" korzysta ze świata stworzonego do "Death In Your Eyes..." ("Kuźnia" również), więc bez jego znajomości byłoby za trudno To stąd słownik smiley Nie jest pomysłem ściągniętym od pani Kossakowskiej, którą sama bardzo lubię i cenię smiley
Imię Mirena będzie już bez apostrofów pisane smiley W ogóle cały Miren jest słodki i uroczy i zawdzięcza to swojej mamusi, Shat smiley
Cieszę się, że moje ilustracje się podobały smiley Grafiki GuestArtistów mają dla mnie duże znaczenie, bo wprowadzają dużą różnorodność stylów, a poza tym każdy powstawał na moją prośbę, za co jestem wszystkim wdzięczna, bo każdy dzielnie wyrobił się na termin smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 19-02-2012 19:52
Ano, może i się zmieniają, ale w głowie yaoistki i tak ZAWSZE powstaje stereotypowy obraz uke/seme (zawsze któryś będzie bardziej uke od drugiego, nie?), więc wolałabym to wiedzieć... No, jak dla mnie to Miren bo jest słodszy z charakteru. Mówię z charakteru, bo z wyglądu to Atra jest ukeś. W ogóle mu ten wygląd nie pasuje, serio... jak dla mnie źle ma dobrany charakter smiley, powinien się z Mirenem ciałami zamienić, o! smiley xDD (Proszę o taki rozdział, specjalnie dla mnie xD) Ale może się przyzwyczaję kiedyś smiley No cóż, takie jest ryzyko, jeśli się ilustruje książkę... ;3 Wszak książki to nie kolorowanki dla dzieci i nie powinny mieć rysunków.

Twoje mi pasują, reszty... no cóż, jak dla mnie to nie powinno ich być. Owszem, różny styl, ale problem jest taki, że oni rysują Twoich bohaterów inaczej niż Ty, a dla mnie ORYGINALNY wygląd bohaterów to jest ten Twój i tylko Twój. Co innego gd chodzi o sławną, znaną mangę - wtedy nawet rysując odmiennie fan spojrzy na rysunek i pozna swojego ulubionego bohatera. Tutaj, no cóż, Atra i Miren nie byli mi wcześniej znani.
Co do Tify. Widzę mikroport, cycki itp. ale sorry... KOLORÓW na czarno białym rysunku nie zobaczę!!!~~ xD I dla mnie wygląda jak siostra bliźniaczka Mirena, no niestety smiley Porównałam sobie z rysukiem z okładki, takie same oczy i taki sam układ wlosów. Tak więc lepiej wyszła na tym rysunku namalowanym przez kogoś innego - nie pamiętam kogo, ale to chyba ona z Bonem była x.x
Ale ogólnie to mi się podoba, żeby nie było~~! xD
Edytowane przez Ariel-chan dnia 19-02-2012 19:56
8282915
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 19-02-2012 20:19
Wygląd Atra zawdzięcza grafice od Namidy i mnie jego charakter do niego pasuje smiley Spojrzy się wtedy na niego, i człowiek nie ma pojęcia, jaka menda się chowa pod taką uroczą skórką smiley
Co do grafik - ja lubię zobaczyć cudze interpretacje smiley Ciekawe doświadczenie smiley Poza tym, jak wspominałam, mam do tych prac ogromny sentyment smiley
I cieszę się, że mimo wszystko się podoba smiley Najbardziej bałam się, że ludzie sobie "Zimę" kupią, a potem będą tego żałowali smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 19-02-2012 20:26
No właśnie "człowiek nie ma pojęcia" =-=' oraz: No właśnie ten kontrast miedzy "menda" a "urocza skórka" mi nie pasował. Gdybym od początku wiedziała, że to jest menda, to może i tak, bo przecież lubię sprzeczności... xD no ale nikt mnie nie ostrzegł, tot -.- (xD) Następnym razem proszę o ostrzeżenie: TO JEST MENDA, a nie aniołek! >.> xD
8282915
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 19-02-2012 23:16
A ja się z Toba Ariel nie zgodzę... moim zdaniem wygląd Atry idealnie pasuje. smiley Przecież od razu widać, jaka to paskuda! I do tego RUDY!
Poza tym wyjątkowo mnie zdziwiłaś, bo gdy tworzyłam Mirena to miałam w myśli właśnie bardziej uległą postać wobec Atry. Chociaż jak to z demonami, wyszedł taki jaki chciał -> jak powiedziała Lionka, oni się zmieniają.
U nich podział na seme/uke w ogóle nie działa. Wszystko byleby nie było nudno. smiley

Co do rysunków innych... było to ciekawe. smiley Zawsze fajnie zobaczyć, jak inni sobie wyobrażają. Nie musi się nam to podobać czy być zgodne z naszym wyobrażeniem, ale na pewno jest to ciekawe doświadczenie. ;D

Btw... proponuję przestać gadać o ich życiu seksualnym, bo zaraz wpadnie Atra i nas rozniesie na kawałeczki. xD


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Namida Kazeno
Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 160
Miejscowo: Milicz
Data rejestracji: 22.09.11
Dodane dnia 20-02-2012 11:10
Demon Lionka napisał/a:
Co do literówek - ogromnie za nie przepraszam! Starałam się czytać kilka razy, żeby złapać wszystko, ale znając swój tekst nie jest tak prosto, a Namida słabe oczka ma, to mogła nie sprawdzać :( Postaramy się przy hipotetycznym drugim tomie przyjrzeć temu uważniej.


Ale ja to wydrukowałam i CZYTAŁAM! Jeszcze zanim przestawiałam rysunki. I zastrzelcie mnie, ale nie wyłapałam literówek! =_=' Możliwe, że:
"Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni
na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc
ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa
i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe
i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.
Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie,
ale cłae sołwa od razu."

XD
Demon Lionka napisał/a:
Wygląd Atry - dostałam od Namidy projekt graficzny jego postaci ;) Ja tylko nadałam mu charakter i osobowość ;)


No tak. Zwalcie winę na Namidę. XD Albo lepiej na Kanadę. XD <foszek>

Demon Lionka napisał/a:
Słowniczek na końcu - poprosiła o niego Namida.

No właśnie. XD

A tak w ogóle to mnie się bardzo podobają opowiadanka. Chociaż w jednym momencie czarny humor był dla mnie trochę za czarny. X.X A i inny motyw odrobinę wrył mi się w psychikę. Ale ja to taki wrażliwiec jestem i mam za dużą empatię i wyobraźnię... v.v; Nie należy więc zwracać uwagi. =_='

A ulubione opowiadanie? No chyba "Bardzo toksyczna substancja" XD


Mam na imię Namida i jestem pracoholiczką. V____V""
Edytowane przez Namida Kazeno dnia 20-02-2012 11:14
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 20-02-2012 11:13
Ojej~ a jaki motyw tak Ci się wrył w psychikę?

Poza tym, Lionka... xD Nami ma rację. Nie ma co na nią winy zwalać za wygląd Atry. Ja widziałam ten wzór. xD To był chudy rudzielec. Wszystko mogło z tego powstać. A Ty stworzyłaś Atrę. smiley

A jak potrzebujesz na przyszłość kogoś do łapania literówek... to mogę pomóc. xD Wiesz, że zawsze chętnie poczytam nowe opowiadania. ;P
I nadal nie mogę przeżyć, że części z tych opowiadań nie czytałam!!


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Namida Kazeno
Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 160
Miejscowo: Milicz
Data rejestracji: 22.09.11
Dodane dnia 20-02-2012 11:15
Motyw z psem w KIRK-GRIM - SERCE POTWORA - ostatnio był podobny wątek w telewizji w wiadomościach. v.v''


Mam na imię Namida i jestem pracoholiczką. V____V""
Edytowane przez Namida Kazeno dnia 20-02-2012 11:16
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 20-02-2012 11:32
A tak... _-_ mój znajomy w zeszłym miesiący znalazł zakatowanego szczeniaka na łące. Był z mamą na spacerze... Tak się oboje zdenerwowali, że nagłośnili sprawę na cały Szczecin. No, ale oczywiście winowajca się nie znalazł, bo niby jak... :/


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 20-02-2012 18:51
Straszne, że ludzie tak traktują zwierzęta... I traktowali - rytualne zakopywanie psiaka żywcem pod fundamentem kościoła... Jakie to chrześcijańskie...
Ale przynajmniej jego duch został pojednany. I wystarczał do tego jeden rezolutny, empatyczny Demon smiley
Za literówki przepraszam też ja - nie zauważyłam ich zupełnie ._. Pewnie jest tak, jak napisałaś, Namku, że póki pierwsza i ostatnia litera dobrze, to rozumiemy treść XD
I dobrze, już na nikogo nie zwalam, że Atra jest rudy ;3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Sitriel
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 63
Data rejestracji: 02.11.11
Dodane dnia 08-03-2012 09:11
A mnie się "Zima w piekle" podobała^^ Miałam świetną zabawę czytając. Zwłaszcza motyw walki między Atrą, a kotką Miren'a. XD Biedne skarpetkiXD Ale ja z moim kotem prowadzę czasem podobną walkę. Z tym, że mój kocur upodobał sobie moją matę do DDR akurat wtedy jak chcę sobie poskakać, albo mój płaszcz akurat jak chcę wyjść... Zwala go z wieszaka i potem brzuchem do góry leży każąc się drapać.

Ale wracając do tomiku^^ Ubawiłam się przednie, jak mówiłam. Postacie są cudnie zakręcone i więcej nic im nie potrzeba do szczęścia. Okładka też jest fajna^^ Taka klimatycznasmiley

Weny Lionko kochana i może napiszesz coś jeszcze dla nas?smiley
Autor RE: W. BRONOWSKA (Demon Lionka) - "Zima w Piekle"
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 09-03-2012 20:47
Cieszę się, że Ci się podobało smiley Opisywanie relacji Atry i Isztar jest przezabawne ;3 Tak jak opisywanie relacji innych bohaterów, miejsc, wydarzeń... Ja sama świetnie się bawiłam przy wymyślaniu historyjek i cieszę się, że Tobie czytanie sprawiło frajdę smiley
A czy napiszę coś więcej - zobaczymy smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum