The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Maja 01 2024 23:46:47   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | strona TCD | Wydawnictwo
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 21-01-2012 21:57
Oby się rozwijało! Ja jestem za łapkami wszystkimi!


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 21-01-2012 22:02
Popieram An :3 Też wszystkimi swoimi łapkami :3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 21-01-2012 22:04
Ja nic nie bluzgałam na omikami... >.>'' ( trochę pojechałam po jednym "opku", z "Masek", ale kto czytał ten wie które i to się chyba każdy z tym zgodzi ^^'' ) Właściwie to napisałam tam, żeby się zainteresowali wreszcie i może kupili! o.o
A właśnie, co mówiły Omikami na tej całej konferencji? Jakie pytania miały? Jest już tu ktoś, kto wie? >.>
Edytowane przez Ariel-chan dnia 21-01-2012 22:04
8282915
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 21-01-2012 22:08
Ja byłam, ale nie wiem, jakie pytania masz na myśli smiley Bo pytania były typu "Kiedy wydacie coś tam coś tam", "Kiedy zbankrutujecie" albo "Na jakiej podstawie robicie zestawienia do ankiet", było też o ustawie walczącej z piractwem w Internecie i o innych rzeczach smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 21-01-2012 22:10
Ariel-chan napisał/a:
Ja nic nie bluzgałam na omikami... >.>''


No właśnie dlatego pisałam, że się wypowiadąłaś generalnie pozytywnie


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 21-01-2012 22:11
O wszystkie pytania mi chodzi xD O te złe i dobre...
A jakie były odpowiedzi i kto odpowiadał? Beata? o.o
8282915
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Namida Kazeno
Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 160
Miejscowo: Milicz
Data rejestracji: 22.09.11
Dodane dnia 21-01-2012 22:11
No ja Was zjem... v.v''' (Namida spała w sumie 3 godziny w ciągu dwóch ostatnich dób i jest trochę...spięta.) Sio do tematu o Paconie! Kysz! >.<' Ech, przydałby się moderator. XD
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 21-01-2012 22:21
Jesteśmy zbyt offtopogenni chyba smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Seiridis
Uytkownik

Postw: 10
Data rejestracji: 10.11.11
Dodane dnia 21-01-2012 23:20
Mnie w Maskach, pomijając te walące po oczach błędy w ostatnim opowiadaniu, zdziwiło trochę to o Atlantydzie, Ambasadorze, który okazuje się wielkim, supermocnym aniołem, który machnięciem skrzydeł może rozwalić pół miasta. Potencjał jest, wszystko super, tylko dlaczego miałam wrażenie, jakby ten... erm... z braku lepszego słowa - kochanek Ambasadora rzucił mu się w ramiona dopiero na koniec, a wcześniej jakoś tak mało ze sobą wspólnego mieli? smiley No czytam, czytam, nic, nic, aż tu nagle "hop!" i "razem umrzemy, choć ledwo się znamy, to będzie takie romantyczne, bo cię kocham, choć właściwie nic o tobie nie wiem" moja wina pewnie, na pewno jest wszystko uargumentowane, tylko ja możliwe, że nie doczytałam (momentami mnie troszeczkę nużyła ilość opisów, to przeskakiwałam parę linijek). Przeczytam jeszcze raz, ale i tak częstotliwość, z jaką oni się spotykali, rozmawiali, snuli wspólne plany, byli PARĄ sprawiają, że śmiem poddawać pod wątpliwość tą ostatnią scenę - choć była urocza. Smutne i szczęśliwe zakończenie jednocześnie.

Mi się w Maskach chyba też pierwsze opowiadanie najbardziej podobało smiley Siewcę chętnie bym skomentowała, ale nie ma dodruku i nie mogę _^_

Czekam na pracę Szehiny w antologii! XD SZEHINA, DAWAJ!!! Nie masz się czego wstydzić, twoje opowiadania naprawdę mają poziom smiley

Można by było spróbować namówić Eo (Nagisę), bo ona też świetnie pisze... Trochę się poubiegać o autorów, bo jest naprawdę dużo perełek, które by się przekonać dało, a które czegoś takiego jak "odrzucenie korekty" by nawet nie spróbowały, a co lepsze (!) same by o nią zadbały.

Opowiadanie Ren było dla mnie raczej przejrzyste, smutne i dobre. Wrażenie byłoby lepsze, gdyby tych błędów nie było.

Opowiadanie drugie albo trzecie też było fajne, tylko ten bohater tak bardzo wydawał mi się 'szarym studenciną'... I mag Stopa (tak, specjalnie zmieniłam) smiley I co widziałam to imię, to przed oczyma stawał mi nie super-przystojny mag, a... stopa... xD

Żebym miała jakikolwiek zapał do pisania w pojedynkę, albo łączenia w kupę tego co piszę z kimś, to bym coś podesłała, ale tak się złożyło, że zapału u mnie tyle, co kot napłakał ;p

Mnie pewnie Ariel nie lubi, bo na Omikami napisałam niezbyt pochwalną opinię o jej opowiadaniu... ;x
Edytowane przez Seiridis dnia 21-01-2012 23:26
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 22-01-2012 00:56
Coraz bardziej napalam się na Namidę... Znaczy się na ,,Siewcę"xD Zresztą, jak książka mnie roznamiętnia, to i w autorze zaczynam się podkochiwać.
Seiridis, jesteś taka kochana! Dziękuję! *^^* Eo prozę też bardzo lubię. Kiedyś o tej autorce wspominałam tutaj, nie wiedząc, że dziewczę nam opowiadanie do antologii Omikami stworzyło! 0_0 Zupełnie się nie dziwię, że zwyciężyła w konkursie. Bo ja mam naprawdę dobry gust, jeśli chodzi o teksty smiley
Dobra, jak będzie dodruk ,,Siewcy", to też kupię. ^_~
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Kasai
Uytkownik

Postw: 76
Miejscowo: Opole
Data rejestracji: 11.01.12
Dodane dnia 23-01-2012 00:28
Co do Omikami... Całkiem miło się z dziewczynami gadało. Z Beatą wspaniale, Ania... miałam wrażenie że Ania podchodzi do mnie trochę ostrożnie ale była też miła.

Co do Eovin - cieszę się, że wreszcie udało się mi ją wymacać, bo wieki dziewczyny nie widziałam XD

Ariel - masz mi podpisać moją antologię! Z dedykacją, jasne ? XD
gg : 5209159
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 23-01-2012 00:36
A po co ci mój podpis, nie będę Ci bazgrać po książce >.> xD Sobie na pewno nie będę bazgrać -.- xD

Dobra, ale o co biega z Anią? O.o Może jest nieśmiała po prostu? ;> Jak chcesz, to mi prywatnie napisz xD
8282915
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Kasai
Uytkownik

Postw: 76
Miejscowo: Opole
Data rejestracji: 11.01.12
Dodane dnia 23-01-2012 00:53
No mówię, podchodziła do mnie ostrożnie. Nie wiem czy ją wystraszyłam czy może jakiegoś mojego żartu nie zrozumiała czy coś ^^" Mi będziesz bazgrać i już ! I koniec offu !
gg : 5209159
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 23-01-2012 00:55
Wystraszyłaś ją, ha! xD Zapewne!
No, dobra, dobra... >.> To będziesz chyba jedyna z takim bazgrołem w antologii xD
8282915
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 23-01-2012 14:42
Ania nie czyta yaoi, więc zachowanie yaoi-stek może ją trochę peszyć, ale to naprawdę przemiła osoba!

Cieszę się, że będzie dodruk książek ,,Cold Desire"!! Teraz tylko zmusić autorki do stworzenia opowiadań do 3 tomiku. Ja się nad tym poważnie zastanawiam. Jeśli wpadnie mi do głowy ciekawa historia, napiszę.
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Aquarius
Super Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 216
Data rejestracji: 28.06.11
Dodane dnia 23-01-2012 19:57
Kobietki, moze by tak wrócić do tematu postu, bo inaczej admin przestanie być wyrozumiały i go zamknie. Jak już Namida wspomniała, do dyskusji o Paconie proszę oddzielny temat w odpowiednim dziale


Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw ściągnie cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Edytowane przez Aquarius dnia 24-01-2012 20:55
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 18-02-2012 13:33
Ooo, a ja tak właściwie mam pytanie, jak to jest z wydaniem przez TCD nie-yaoi? Bo Namida, ty coś wspominałaś na ten temat, że nie chcesz się do takiej tematyki ograniczać... a ja mam świetnie piszącą (kryminały pisze i political fiction) znajomą z WIELKIM pechem do wydawnictw - zawsze mogę jej zaproponować TCD jako jedną z opcji...


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 18-02-2012 21:22
Ale to dość ryzykowne, jeśli mogę dodać swoje 3 gorsze... Bo na tę stronę wchodzi się, aby poczytać historie BL , może być ciężko sprzedać coś w innym klimacie. Ja na jej miejscu jeszcze bym poszukała gdzie indziej.
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
Namida Kazeno
Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 160
Miejscowo: Milicz
Data rejestracji: 22.09.11
Dodane dnia 19-02-2012 11:55
An, no możesz jej podsunąć. Ale my jesteśmy już nie mikro, tylko kwarko-wydawnictwem. XD Jeśli to, ani fakt, że patronat były nad książką nasz - to jest yaoistyczny - jej nie odstrasza, to może się odezwać. Z tym, że ostatnio mam sporo chętnych, więc nic nie obiecuję. "Branżowe" pozycje, jakby nie patrzeć, mają jednak pierwszeństwo. :P

(Poza tym - w końcu mamy w ofercie mangę nie-yaoi - ukłon do LLP, bo ja chcę Mendozęęęęę... T_____T Kiedy kurde drugi tom? >.<')


Mam na imię Namida i jestem pracoholiczką. V____V""
Autor RE: Książki wydawnictwa The Cold Desire ;3
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 19-02-2012 12:06
No ona też szuka gdzie indziej, i jasne, dla niej to lepsze i mam nadzieję, że w końcu jej się w jakimś dużym wydawnictwie uda, bo dziewczyna zasługuje. Ale opcje jakimi się dysponuje znać trzeba.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum