The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Kwietnia 26 2024 07:56:00   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | strona TCD | Wydawnictwo
Autor KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Namida Kazeno
Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 160
Miejscowo: Milicz
Data rejestracji: 22.09.11
Dodane dnia 31-03-2012 13:13
Temat na uwagi i opinie dotyczące artbooka pt. "Z serca dla oczu"


Mam na imię Namida i jestem pracoholiczką. V____V""
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Sitriel
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 63
Data rejestracji: 02.11.11
Dodane dnia 16-04-2012 19:16
No więc zaopatrzyłam się grzecznie w artbooka i przez kilka dni czatowałam w towarzystwie mojego pieseczka i naostrzonej siekiery na lokalnego lettermana. XD
No wiec paczuszka doszła... (dobre 10 minut się do niej dobierałam z pomocą nożyczek) A potem było: aaaaaa! *-* I zabrakło słówXD
Śliczne ilustracje, śliczne wydanie i w ogóle cud, miód i orzeszki.
No co ja mogę więcej powiedzieć? Kkohaku się baaaaardzo postarałasmiley A może byś tak jakąś mangę popełniła kochana?
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 16-04-2012 22:02
Sitriel *___* bardzo się cieszę, że albumik Ci się podoba, jest mi niezmiernie miło z tego powodu! <przytula>
A co do mangi, to dzięki Dream (maine Liebe <3) zrobiłam 1 strone! xD a 2 w połowie naszkicowana, jedyny problem, że ja to ołówkiem tworzę, bo na kompie nie umiem >__> Jak będę mieć czas i Dream będzie mnie namiętnie męczyć, to pewnie jest szansa na powstanie komiksu z udziałem Pana Pecha, którego pokazywałam na rysunkach smiley
Jeszcze raz dziękuje smiley
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Sitriel
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 63
Data rejestracji: 02.11.11
Dodane dnia 17-04-2012 08:31
Oooooo!!!*-* Jestem bardzo za!!!!!
Ja też tworzę ołówkiem, a potem wykańczam wszystkie moje cienkopisy. Dzięki ci, o Panie za kartę stałego klienta w Szale dla Plastyków w Krakowie. Dzięki temu mam zniżki, a jak zbiorę pieniążki na karcie to czasem nic nie płacę.XD Niezły patent, nie?
A jeszcze co do samego artbooka. Jest kilka prac, które wybitnie przypadły mi do gustu:
- szkic na pierwszej stronie zaraz po mowie wstępnej. Uwielbiam takie szkice^^ Rozpływam się, jak widzę coś tak dopieszczonego mimo ołówka^^
- Nathaniel.*-* No cuuuudo! Ja chcę takiego faceta na żywo zobaczyć, a potem uczepić się jego nogi i jęczeć: zabierz mnie ze sobą, albo chociaż daj się zmacaćXD
- Demon, którego dedykowałaś Lionce- Tu nastąpił znaczny upust krwi z nosa.XD Ach ta klata!
- Itral - no mrauuuuuuuuuuuuuXD

A teraz następuje doping o dalsze rysowanie i trzaska z bata naczelnej NamidyXD
DO ROBOTY!
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-04-2012 14:47
Bo Demon dla mnie jest piękny i cudowny i w ogóle smiley A ja na swój egzemplarz artbooka jeszcze czekam, to wypowiem się, kiedy go dopadnę i będę miała w łapkach już :3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 18-04-2012 16:00
Do mnie dziś przyszła paczuszka *___* Bardzo mi się podoba wydanie mojego artbooka smiley Haha tak komentuje swój własny projekt, ale chciałam podziekować wydawnictwu, bo nie spodziewałam sie, że tak wyjdzie ^__^

Sitriel
Próbowałam cienkopisami, ale ja kocham kreskowanie ołówkiem, cienie itp :C No nic może nie będzie źle, ważne żebym zrobiła ten komiks xD
Bardzo się cieszę, że znalazłaś w artbooku prace, które Cię urzekły smiley Raduje to moje serce ^__^
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Sitriel
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 63
Data rejestracji: 02.11.11
Dodane dnia 18-04-2012 16:52
Od razu człowiekowi fajnie, jak komuś sie podoba nie?smiley Mnie cieszy, że ludziom się moja manga podobaXD Może nie jest graficznym cudem, ale mówią, że humor jest zabójczy, a postacie urocze i to mnie cieszy^^
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Crimsone
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 20
Data rejestracji: 19.02.12
Dodane dnia 18-04-2012 18:59
Póki co mam obejrzanego artbooka, ale jeszcze nie przemyślanego. Grafiki bardzo mi się podobają, nad słowami muszę się jeszcze raz zastanowić. Ogólnie bardzo dobrze i w pełni profesjonalnie. Troszku drogo, ale jak się chce mieć co się lubi, to trzeba cierpieć. Brawo!!!!!
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 18-04-2012 20:17
Sitriel Widzisz, autor zawsze będzie marudzić i niezadowolony będzie do końca smiley Na szczęście ludzie poza dostrzegają to co oni nie widzą smiley

Crimsone Bardzo się cieszę, że moje prace Ci się podobają smiley !!
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 18-04-2012 20:20
Dzisiaj dostałam moją przesyłkę smiley Artbook jest cudowny! smiley Wydany bardzo, bardzo porządnie, gruby, ładny papier, ilustracje nie przebijają na drugą stronę smiley Od strony technicznej - Kohaku XD Błędy są literówkowe XD Nie poprawiłaś wszystkiego, co pokazałam XD
Same rysunki... Niesamowite, jak można tak pięknie rysować smiley Najbardziej podoba mi się oczywiście mój Demon dla mnie, ale to dlatego, że mam do niego sentyment, a poza tym to rysunek z dedykacją dla mnie smiley I urzekły mnie mocno jeszcze trzy prace: Itral w płaszczu z wysokim kołnierzem i zwierzakiem w tle, Daman i wampir Vattghern smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 18-04-2012 21:32
Lionko też byłam zdziwiona tymi błędami O_o bo wrzucałam tekst od razu od Ciebie xD Ale pewnie coś nawaliłam i teraz nie pamiętam xD
Ale cieszę się, ze rysuneczki nadrobiły resztę smiley Bardzo, bardzo <3
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: KKOHAKU "Z serca dla oczu" - artbook
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 18-04-2012 22:03
Głównie o rysunki chodzi smiley To artbook przecież smiley A Twoje są tak piękne, że naprawdę można się długo w pojedynczą pracę wpatrywać smiley
A błędy to wobec tego też nie wiem, jakim sposobem się przekradły... Cwane są X3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum