The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 28 2024 18:26:45   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Kultura
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: Świeżo przeczytane
naru
Uytkownik

Postw: 130
Data rejestracji: 08.01.12
Dodane dnia 22-05-2012 21:21
z calym szacunkiem dla tolkiena, ale....nie potrafie go przeczytac smiley o ile czytam, szybko, duzo, szybko smiley..o tyle tytulowego hobbita przecztalam w miesiac? z bolami wielkimi xD choc 1 tom pottera czytalam chyba jeszcze dluzej < dobro do momentu, az pojawilm sie w koncu w szole! i tak! przyznaje sie! pomijalam lub czytalam po macoszemu watki u wujostwa! uff od razu mi lzej xD >


5313685
Autor RE: Świeżo przeczytane
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 24-05-2012 19:20
Ooo, ja Tolkiena bardzo lubię smiley Władcę Pierścieni przeczytałam w dwa tygodnie chyba, ostatnio kupiłam i przeczytałam Niedokończone Opowieści, a chciałabym jeszcze Silmarilion nabyć smiley
A pierwszy tom Harry'ego Pottera był nudny smiley Ja długo nie chciałam serii zaczynać, a jak zaczęłam, to od trójki, bo mi się zwierzak na okładce najbardziej podobał XDDD I w porównaniu z trójką pierwsze dwa tomy były mizerne XD


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Świeżo przeczytane
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 29-05-2012 10:20
Zdecydowanie, trzecia część HP jest najlepsza.. dlatego stoi na mojej pòłce najbardziejj znioszcszona i najwiecej razy czytana.. A dla fanów książek polecam trylogie Larsona Stiega Millenium..


Żyję..no i jestem..
Autor RE: Świeżo przeczytane
tygrusia
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 31
Miejscowo: Birmingham
Data rejestracji: 23.12.11
Dodane dnia 05-06-2012 20:33
huuh, no Tolkena nie lubieć ^^" przeczytała Władcę Pierścienie mając 11 lat i tylko dlatego, że niczego innego nie miałam pod ręką a biblioteka przez kilka dni była zamknięta ;( więc nie mogłam się dorwać do żadnej książki Andre Norton...sniff snifff
Autor RE: Świeżo przeczytane
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 08-06-2012 00:41
Ooo, a ja Andre Norton straaaasznie nie lubiłam smiley Coś jakieś o gryfach czytałam smiley Dwa tomy dałam radę przeczytać - skapitulowałam smiley
Dużo bardziej lubiłam Ursulę Le Guin smiley Czarnoksiężnika z Archipelagu etc smiley Albo Świat Rocannona smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Świeżo przeczytane
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 08-06-2012 08:01
"Lewa ręka ciemności" Demonie? Moje pierwsze zetknięcie z hermafrodytyzmem (i qeerem w ogóle) smiley Spaczyło mnie na wieki smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Świeżo przeczytane
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 13-06-2012 10:17
Tego nie czytałam smiley Ale znalazłam kiedyś u mamy w starych książkach, zdziwiłam się, że coś od pani Le Guin ma - nie wiem tylko, czy czytała smiley
Widziałam wczoraj w księgarni reprint Czarnoksiężnika z Archipelagu - taki ładny, z rozpędu prawie go już niosłam do kasy, żeby kupić XD


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Świeżo przeczytane
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 13-06-2012 12:05
Demonie, jak nie czytałaś, przeczytaj koniecznie! Obowiązkowa lektura i dla fanów fantastyki, i dla każdego, kto się "anomaliami" płciowymi interesuje...

(Nawet słyszałam opinie, że ta książka jest "yaoi" bo mieszkańcy Gehen są "wyjściowo męscy"... pewnie to dlatego, ze w "Lewej ręce" Le Guin używa męskich form... ale w innych tekstach o tej planecie używa też żeńskich - bardzo ciekawie można zobaczyć, jak jeden zaimek zmienia perspektywę...)


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Świeżo przeczytane
tygrusia
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 31
Miejscowo: Birmingham
Data rejestracji: 23.12.11
Dodane dnia 13-06-2012 21:34
I, no widzisz smiley mysle, ze Andre. Norton jest dobra dla młodzieży ^^ ja zaczytywałam się mając 11-20 lat :3 Urszule Lechia Guin też Lubie go innym mam wrażenie planach odświeżyć ja sobie smiley generalnie teraz czytam Davida Webera książki zawiera cyklu Honor Harrington oraz za cyklu Schronienie xD czekam na tłumaczenie na pl następnego tomu ^^ polecam huh
Autor RE: Świeżo przeczytane
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 15-06-2012 21:14
Będę musiała odkopać i poszukać smiley
A z przeczytanych (jeszcze nie do końca, ale niewiele zostaje ;3) u mnie polecam "Hieny i lotosy" A. Niwińskiego smiley Zwłaszcza dla tych, którzy znają "Faraona" Prusa i chcieliby przeczytać książkę nie o mechanizmach władzy ubranych w egipski kostium, ale o faktycznej historii tamtych czasów smiley Bardzo, bardzo wciąga, wszystko oparte o solidne źródła pisane i archeologiczne, a historia jest cudowna, bo bardzo rzeczywista, choć krwawa miejscami i można się przekonać, że sk****le istnieli od starożytności i pod tym względem niewiele się zmieniło X3 Taka opowieść o ludziach, którzy są jak hieny, i ludziach, którzy są jak kwiaty lotosu smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Świeżo przeczytane
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 17-06-2012 15:40

Jeśli lubicie odkrywanie starożytności, Alexandra Wielkiego- tajemnice zniknięcia jego ciała itp. To polecam ,,Wenecką intrychęr17;r17; fajnie się czyta, ale jakoś bardzo poruszająca nie jest.



Żyję..no i jestem..
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum