The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 28 2024 22:04:22   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Kultura
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Polecanki książkowe
Allantiee
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 33
Miejscowo: Zielona Góra / Poznań
Data rejestracji: 22.03.12
Dodane dnia 05-02-2013 13:20
Siostro! polać tej pani! smiley
Nex to moja miłość...cóż nie ma slashu...ale ile potrzeba wyobraźni fanek zeby sobie ją dorobić smiley
Ja czytałam sobie ostatnio dla odświeżenia i lubię te książki nadal! <3 *U*
inova89 2373096 https://www.facebook.com/pages/Allantiee-Art/281309918640189?ref=hl
Autor RE: Polecanki książkowe
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 06-02-2013 14:36
Cóż, na szczęście nie czuję się osamotniona w swojej niechęci do Nocarza smiley Ale najwidoczniej kwestia gustu.


Moje opowiadania http://curseoftheblood.wordpress.com/
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Polecanki książkowe
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 06-02-2013 16:40
Allantie! Ja miałam to szczęście (nieszczęście? xD W końcu tytuł Renegata to spojler jak byk xD), że mogłam przeczytać dwa tomy naraz, a dokładniej... Jak przeczytałam Nocarza, to jak na skrzydłach następnego dnia leciałam do księgarni po Renegata, na szczęście był smiley Jeden dzien to była katorga xD a potem katorga czekania na Nikta nie wiadomo ile czasu... xD Nie miałabym nic przeciwko dalszemu ciągowi, ta seria jej najlepiej idzie ("Fioletu" nawet nie skończyłam, jakoś to nie to :/), ale tak się zdarza, że autor ma jedną najlepszą serię, bo pierwszą zazwyczaj się pisze z sercem i dla siebie itp., ;3 inne to już mogą wychodzić pod publikę xD
8282915
Autor RE: Polecanki książkowe
jett
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 30
Data rejestracji: 30.11.11
Dodane dnia 06-02-2013 22:16
Ariel-chan napisał/a:
Nie ma tam wprawdzie wątków yaoi

Jak nie? Toż Nidor i Vesper to niemal kanon po "Nikcie" smiley
A poważnie, dołączam się do peanów na cześć tej serii. Zajmuje honorowe miejsce na moim regale (i w sercu moim ;> ) A jeśli chodzi o inne pozycje Madzika powiem, że mnie się "Fiolet" podobał. Nie tak, jak "Nocarz", ale podobał. Po prostu mniej lubię książki, gdzie głównymi postaciami są kobiety. Momentami było trochę zbyt sentymentalnie.
Od siebie polecam cykl demoniczny Petera V. Bretta "Malowany człowiek" I i II/"Pustynna Włócznia" I i II. Trzecia część, The Daylight War, w oryginale powinna ukazać się na dniach, choć na tłumaczenie pewnie poczekamy.


przeprowadzka --> Muse on a Leash <--
museonaleash.livejournal.com
Autor RE: Polecanki książkowe
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 07-02-2013 16:12
Sorki, ja to czytałam, jak nie byłam yaiostką - przynajmniej nie aż taką smiley - mogłam coś przegapić, haha XD
8282915
Autor RE: Polecanki książkowe
Allantiee
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 33
Miejscowo: Zielona Góra / Poznań
Data rejestracji: 22.03.12
Dodane dnia 07-02-2013 20:46
Dla mnie kanonem są Nidor i Vesper, ale nie mam absolutnie nic przeciwko Nexowi i Nidorowi...proszę-coś w tym Berlinie musiało się wydarzyć TAK?
Albo lubię też Strixa z Attagenem...incest~<3 ME BARDZO GUSTA!
Może powinnam na stronę wrzucić moje stare fanficki hmm smiley

inova89 2373096 https://www.facebook.com/pages/Allantiee-Art/281309918640189?ref=hl
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum