The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 29 2024 15:10:16   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Porozmawiajmy o mangach
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 01-04-2012 00:08
Les Bijoux był... ni to yaoi, ni to shojo... ale był (a właściwie JEST, wciąż stoi na półce) ciekawysmileyi kreska, na początku raziła w oczy, a później nie wyobrażałam sobie innejsmiley Seimaden... kocham po prostusmiley

a Fake to ja w końcu przeczytam skoro tak wszyscy zachwalają...(zanim stracę głowę za przyznanie się do NIE czytaniasmiley jeszcze:])
5990378
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 01-04-2012 13:10
Ja muszę tego Les Bijoux nadrobić smiley Może da się po tomie dokupić, bo Kasen zdaje się wydawał? A udało mu się wydać całość? Bo Ragnaroka nie skończyli i upadli, a Ragnaroka bardzo lubiłam ._.
Seimaden jest ekstra :3 Tetius jeszcze bardziej :3
A FAKE polecam i mangę, i wersję kinową też - przeurocza i przekochana była :3 Jest smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 01-04-2012 13:44
Les Bijoux wydali całesmiley jedna rzecz mnie tylko zirytowała w tej serii... (MINI SPOILER) nagły przeskok w czasie.

Ja muszę zakupić sobie Island... jak dla mnie świetne. Lubię takie "straszne" klimaty.
5990378
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 01-04-2012 14:11
A ile tomów ma Les Bijoux?smiley
A Island był świetny :3 Strasznie podobały mi się lisie demony tam :3 I wszelkie inne demony też :3 Won Miho jest jedną z nielicznych postaci kobiecych, które lubię, a mój kotek Pan otrzymał imię po imieniu Pana smiley Chociaż nie jest buddyjskim mordercą demonów - byłoby na to zbyt leniwy smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 01-04-2012 15:21
Les Biyoux ma tomów 5:] jak jesteś z Wrocławia to mogę pożyczyć do poczytaniasmiley
Won Miho była właśnie tym nieirytującym pierwiastkiem kobiecym, który mi się straszliwie spodobałsmileyTwarda i konkretna bez rozczulania się nad sobą...:]
Ja swojego szczura nazwałam Boota, po Boocie z Gurren Laganna^^'była niemalże identyczna, tylko bez gwiazdki na tyłkusmiley
5990378
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 01-04-2012 22:58
Aaa, 5 tomów to do ogarnięcia smiley Może nabędę gdzieś z drugiej ręki, skoro dobre smiley Bo niestety nie z Wrocławia jestem, ja daleko, daleko pod Wawą mieszkam smiley
A Miho była kochana - taka stanowcza, konkretna baba smiley I choćby nie wiadomo, jakie demoniska jej w sypialni siedziały, to dalej nie jest dziewoją do ratowania smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 02-04-2012 00:28
ja tak serio jestem z drugiego końca Polski, 600km od Wrocławia, przez Wawę zwykle przejeżdżamsmiley

Może i do ratowania ale w ostateczności i z niechęciąsmiley Inna tego typu dziewuszka...hm...hmm...hmmm... sporo takich kobiet było w "Eden" Hiroki Endo - Helena, Miriam...
5990378
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 16-04-2012 22:54
Lionko z chęcią Ci podrzucę Les Bijoux smiley
Mitsu ten przeskok w Les Bijoux był wkurzającym, zgadzam się :C Takie ni z tego ni z owego :/ Ale ogółem było na plusik ^__^

Och Eden! Moja miłości *______* Zwłaszcza kenji <3 Mam wszystkie tomy i ma taką piękną kreskę, zwłaszcza w rysowaniu ciał męskich mrrr smiley ogólnie motory i całe tło <3
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-04-2012 15:07
Ooo, Kohaku :3 Masz Les Bijoux? :3 To ja chętnie pożyczę! smiley I mogę pożyczyć coś w zamian, jakbyś chciała smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 18-04-2012 16:05
A cóż takiego masz w swej kolekcji?smiley
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 18-04-2012 20:30
Lecąc po półce po kolei: Wolf's Rain, Wish, Kuroshitsuji, Gundam Wing, The Innocent, Cutlass, Saihoshi, Island, Ragnarok, Wspomnienia Demona, Seimaden + Azel Seimaden, Yami no Matsuei, Saiyuki, Angel Sanctuary, Warrior: The Lost Warrior (o kotach ;3), FAKE (ang.), Gakuen Heaven (ang.), Gorgeous Carat + Gorgeous Carat Galaxy (ang.), Axis Powers Hetalia + dwa doujinshi do niej, Garou-chan smiley
Wybieraj smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 22-04-2012 00:43
...całkiem pokaźna kolekcja o_O
a ja chyba zacznę One Piece zbierać...może przed emerytura seria zdąży się skończyć...
5990378
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 22-04-2012 21:26
Bo latami zbierana smiley
A One Piece zbierać bym się chyba nie odważyła XD Tak jak Bleacha czy Naruto XD Mangi i anime dążące swoją długością do nieskończoności zdecydowanie nie są dla mnie X3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Ariel-chan
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 130
Data rejestracji: 16.12.11
Dodane dnia 22-04-2012 23:26
Eeee.... i tak mam mangów więcej =o= (xDDD Dobra, niepotrzebne wtrącenie xD), Mitsu wie O.o xD
W ogóle Ty mi kiedyś tego Xsa oddaj ;P (opomina się publicznie XD)
One piece'a mam, Blicza kocham do dzisiaj, Naruciaka też ;]
8282915
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 23-04-2012 00:35
Naruciaka to ma osoba, z którą mieszkam - przyznam szczerze, ze takie długie serie całkiem przyjemnie prezentują się na półcesmiley

Ja w sumie wolę krótkie historie (one shoty i tak do...hm...10 tomów max najlepiej) ale jednak jest kilka długich serii, które lubięsmiley np Naruto albo Fairy Tailsmiley jest jeszcze Eyeshield21 - 37 tomów, seria skończonasmiley
5990378
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 23-04-2012 19:13
Demon Lionka napisał/a:
Lecąc po półce po kolei: Wolf's Rain, Wish, Kuroshitsuji, Gundam Wing, The Innocent, Cutlass, Saihoshi, Island, Ragnarok, Wspomnienia Demona, Seimaden + Azel Seimaden, Yami no Matsuei, Saiyuki, Angel Sanctuary, Warrior: The Lost Warrior (o kotach ;3), FAKE (ang.), Gakuen Heaven (ang.), Gorgeous Carat + Gorgeous Carat Galaxy (ang.), Axis Powers Hetalia + dwa doujinshi do niej, Garou-chan smiley
Wybieraj smiley


Hmm zawsze chciałam przeczytać Isladn oraz dokończyć Wspomnienia Demona smiley Na te pozycję się skuszę smiley Jak co to mam też Wild Rocka smiley Yaoiec z dzikimi panami ;p

Moja kolekcja jest dość różno rodna haha xD od yaoi po shoujo xD czyli Eden, Vagabond, fushigi yuugi, brzoskwinia xD(nie cała), Yami no Matsuei, Saiyuki, Angel Sanctuary, Czarodziejek trochę, NGE, les bijoux, Cutlass, Saihoshi, Wish, 1 tom Chonchu, jakieś tomy Oh! My Goddess,parę GTO i Nie Dziękuje, Labirynt Dusz PL, Garou-chan xD
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 23-04-2012 22:45
Island jest super, polecam :3 I Wspomnienia Demona też, przeurocze takie smiley Ja bym od Ciebie na pewno Les Bijoux pożyczyła do przeczytania smiley A Chonchou to co to jest? smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Od czego nóż się w kieszeni otwiera
Kaj
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 16
Miejscowo: Kraków
Data rejestracji: 02.06.12
Dodane dnia 23-07-2012 20:24
Wypowiem się na temat starych postów. Mam małą teorię na temat obecności w yaoi seksu grupowego, gwałtu, przebieranek, dominacji. To pewnie jedne z bardziej popularnych fantazji erotycznych. A wydawcy mang są nie w ciemię bici. Zdając sobie sprawę co przyciągnie czytelnika, każą zamieszczać mangakom takie idiotyzmy.
Tylko wciąż nie rozumiem ewenementu seme-uke. Najlepszą historię ten podział potrafi zniszczyć... Jeśli zaś chodzi o zmianę kreski najbardziej zirytowała mnie w moim ulubionym "cut"-cie (zawsze się ma sentyment do początków, a to była moja pierwsza manga yaoi).


Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum