The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Kwietnia 19 2024 05:51:39   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Różne różności
Strona 16 z 22 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: Offtopy
Flabra
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 63
Miejscowo: Lublin
Data rejestracji: 18.02.12
Dodane dnia 20-02-2012 22:01
To opowiem wam zabawną historyjkę o tym, jak dzisiaj, na ćwiczeniach, dziewczyna zmieszała ze sobą dwie ciecze, dodała rozpuszczalny w nich proszek no i miesza, miesza....a to jej się robi coraz bardziej gęste. Więc zaczęła to wytrząsać, a to się zrobiła zupełnie bryłka, przyklejona do dna butelki. Okazało się w końcu, że potrząsnęłaby tym jeszcze kilka razy i to wybuchłoby i dziwne, że do tej pory nie wybuchło. Okazało się, że nie doczytaliśmy, że to trzeba delikatnie mieszać, bo to wybuchowe. Wydawało się, że jak się robi płyn na odciski, to nie może to być nic potencjalnie niebezpiecznego. A tu po wczytaniu się okazuje się, że kolodium zawiera nitrocelulozę, z której robi się materiały wybuchowe


"Kto wie, może prawdziwa wolność to miejsce, do którego można wrócić"
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 20-02-2012 22:22
Dlatego zawsze trzeba uważnie czytać instrukcję do ćwiczeń... xD Koleżance się raz coś wylało na chemii med... jakiś kwas, strasznie lotny. Od razu zrobiła się biała chmura i facet ewakuował całą salę. xDDDD


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 21-02-2012 00:43
Shat, Delia to nie ode mnie. Ja Ci Koloseum kiedyś podsyłałam. Ale jeśli chcesz się podzielić Delią, to jestem za! (Mój rosyjskolubny bohater też. Chętnie sobie po rosyjsku posłuchamy, a to bydlę nie będzie chciało mi nic przetłumaczyć).


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 21-02-2012 15:23
No popatrz! A byłam pewna, że od Ciebie. xD To weź pendrive'a następnym razem, jak przyjdziesz.


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 22-02-2012 19:48
A ja właśnie doszłam do najbardziej paskudnego momentu w fabule "Dzieci boga granic" i się przebijam przez niego...


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 22-02-2012 20:31
A co tam jest takiego paskudnegooo? :3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 22-02-2012 20:37
Nie będę spoilerować. Ale z jednej strony pisze się świetnie, bo emocje mną targają (i bohaterami też) a z drugiej - brrrr, to jest trudne.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 22-02-2012 21:36
Pisaj, pisaj, żeby do aktualki było, to przeczytam :3 Jak mają być emocje, to ekstraaa :3 Ten rozdział był super, to następny na pewno będzie jeszcze lepszy i mój komentarz będzie dłuższy od Twojego tekstu *o*


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 22-02-2012 21:40
To co teraz piszę to dopiero za tydzień, na tę akutaulkę już rozdizał jest, tylko poprawić musże kilka rzeczy...


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Pandorzaste
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 36
Data rejestracji: 19.02.12
Dodane dnia 22-02-2012 23:19
Czekamy, czekamy, skoro twierdzisz, że jak poczekamy, to może za kilka lat się doczekamy XD.

Definitywnie wiem co ze mną jest nie tak. Mam zdecydowanie zbyt wyśrubowane wymagania dotyczące typowego fantasy (znaczy pseudo-średniowiecze). Tu pies jest pogrzebany. Widzę to po Martinie. Niby powinien być dobry, a ja mam już w 1/4 książki mam długą listę zastrzeżeń do masy dupereli. Jestem koszmarna. Lubię już chyba tylko nietypowe fantasy XD.

Pisz, pisz. Mam wrażenie, może błędne, że to jednak musi być fajne, w sensie emocje przy pisaniu. Może to tak fajne, jak emocje przy graniu smiley?
Autor RE: Offtopy
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 24-02-2012 21:05
Shat, jasne, wezmę. Gdy już w końcu się spotkamy w tym roku xD
An, pisz, pisz! Ja się staram nadrobić aktualki, ale idzie wolniej, niż zakładałam. Z pisaniem zresztą też - chociaż obecny tekst prowadzę powoli (taaak) do końca. Targające wszystkimi emocje w "Dzieciach" brzmią apetycznie smiley


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 01-03-2012 11:37
Ome jest zła, wchodzę rano na sieć, widzę jej opowiadanie na LJ smiley Akurat jak musiałam wyjść na zajęcia... Poczytam wieczorkiem. I Kkohaku też dodała odcinek na blogu, miesiąc czekałam na niego..

Poza tym jestem chyba masochistką, bo rozważam pokazanie "Dzieci" NL...

Poza tym mam ochotę napisać jakąś scenę erotyczną. Dodatek do "Dzieci". Jakieś sugestie który moment w opowiadaniu wziąć za punkt wyjścia?


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war

Edytowane przez An-Nah dnia 01-03-2012 11:50
Autor RE: Offtopy
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 01-03-2012 18:55
Ja jestem jeszcze bardziej zła, niż myślałaś, bo właśnie napisałam Ci komcia pod dziesiątym rozdziałem smiley Kończę pakowanie, więc zamierzam przeczytać dziś jeszcze choć rozdział, dam wtedy znać o nowym komentarzu własnej produkcji.
Ciekawa jestem, co NL powie na "Dzieci". Na dzień dobry pewnie i tak ktoś Cię pouczy, że masz za dużo wątków i powinnaś napisać fika smiley
Dodatek do "Dzieci" brzmi sympatycznie - ale nie mam pomysłu na punkt wyjścia. Tam jest trochę momentów, gdy między Kekhartem a Takhirem czuje się - mniej czy bardziej - erotykę w powietrzu, więc nie podejmuję się wybierać...


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 01-03-2012 20:56
A nie, ja się raczej spodziewam kamiennego milczenia i braku odzewu i wiecznego wiszenia pierwszego rozdziału na stronie... Bardziej się obawiam publikacji w pustkę.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
jett
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 30
Data rejestracji: 30.11.11
Dodane dnia 01-03-2012 23:20
Na NL jest trochę fanów fantasy, więc może "Dzieci" jednak się tam sprzedadzą, chociaż (może niesprawiedliwie) mam wrażenie, że tam akurat sprzedaje się sztampowe yaoi, a co jak co, ale "Dzieci" pod to akurat nie podpadają.
Kiedyś może pokierowałabym Cię raczej w kierunku YF, ale szczerze mówiąc nie wiem, co tam się teraz dzieje i czego ludzie oczekują po opowiadaniach.
Tak czy inaczej zgłaszam, An, że w najbliższym czasie będę mieć okazję do nadrobienia zaległości tak w czytaniu, jak w komentowaniu. Nareszcie.
museonaleash.livejournal.com
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 02-03-2012 07:17
Wiesz, to jest kwestia mojego stosunku do paru osób stamtąd - sympatii i później głębokiego rozczarowania. I mimo wszystko chęć, żeby te osoby mnie doceniły za coś, co piszę bo chcę, a nie wymagały fanfików... Ale wiem, że to marzenia ściętej głowy i nie mogę wymagać od ludzi zainteresowania tematyką, która ich nie interesuje.
YF nawet w mojej świadomości nie istnieje. Wiem, że jest... ale to z NL byłam kiedyś związana. I to chyba nie tyle poszukiwanie nowego "rynku zbytu", ile pragnienie sprawdzenia się tam, gdzie się poległo.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war

Edytowane przez An-Nah dnia 02-03-2012 07:46
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 02-03-2012 14:45
Na NL rzeczywiście jest przewaga fanfideł, których zresztą nie znoszę, ale ma się tę gwarancję, że byle jaki tekst nie pojawi się na tej stronie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że sprawdzają tam każdy rozdział i literacka wprawka się nie przeciśnie smiley Sama musiałam poprawiać w ostatnim rozdziale akapity, bo się nie podobały (dłużyzny) xD Co to Twojej nowej powieści An, sama nie wiem... Ostatnio nikomu nie chce się komentować, a może i nawet czytać - mowa o NL. Jeśli to się nie zmieni, lepiej nie wysyłać. Ostatnio mam mało czasu, ale dziś przeczytałam kolejny rozdział ,,Dzieci...". Skomentuję 14 i 15 pod tym ostatnim rozdziałem. Co do pomysłu na scenę erotyczną smiley Myślę, że miło by było smiley Chociaż do niczego się nie zmuszaj.
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 02-03-2012 15:10
Nie zmuszam się, Szehino, mam na to ochotę, ale nie wiem, od czego zacząć, dlatego pytam smiley

Ja mam na NL zaufanego, nie muszą mnie weryfikować (jak mam gorszy humor dochodzę do wniosku, że to żeby nie musieli się ze mną męczyć smiley). NL w ogóle zdycha, już o tym pisałam.

Wrzuciłam w końcu. No nic nie stracę, najwyżej się powkurzam. Albo nie: potraktuję to jako ćwiczenie na niewkurzanie się i olewactwo.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 02-03-2012 16:44
No i może dobrze. Co co Nl, problem w tym, że jest coraz mniej czytających, ale strona działa. Ostatnie dwie aktualki pojawiły się w normalnym tempie. Kredyt zaufania dają chyba po jakimś dłuższym stażu xD I opowiadania autora muszą być naprawdę dobre. Jestem typem, który nigdzie za długo nie posiedzi. Pobyt na TCD wydłuża się i pewnie pobiję swój rekord smiley. Poza tym tu się w tej chwili sporo dzieje, ale co najważniejsze poznałam tu naprawdę fajnych ludzi smiley Żal mi odchodzić... Zobaczymy, jak długo tu pomieszkam x3
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 02-03-2012 17:46
Nie wiem, Szehino... aktualki są, ale wiem mniej-więcej jakie ma podejście do nich osoba odpowiedzialne i jakim są dla niej obciążeniem. Czasem jej ktoś pomaga, ale to pomoc okresowa.
No i forum wygląda jak wygląda.

Zostań, zostań smiley Ja na różne strony co prawda okresowo wracam i odchodzę, ale TCD jest jedną z tych, do których czuję szczególną sympatię.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Strona 16 z 22 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum