The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 28 2024 16:33:19   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Różne różności
Strona 12 z 22 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 15-02-2012 15:03
Ale Szehino, na bór zielony, mnie tym razem chodzi o coś innego!
Nie, nie mam nic do romansów, do wątków miłosnych, sama lubię. Czytałaś trzynasty rozdział "Dzieci boga granic". Wiesz, że wątek miłosny rozbudowałam jednak - wbrew początkowym założeniom - i sama uważam, że i tekstowi, i bohaterom wyszło to na dobre.
Ale nie lubię klasyfikowania tekstów na podstawie tego, jakiej płci i orientacji jest w nich para kochanków. Li i jedynie o to mi chodzi teraz.
Aquarius jakiś czas temu na shoucie, jak napisałam, że nie mam teraz pomysłu na nic m/m, stwierdził, że powinna być odmiana - raz yaoi, raz het. Ale ja akurat nie mam w planie "het" - tylko "Błędy w kodzie", których główny bohater jest w tym tekście na takim etapie swojego rozwoju, że miłość jest ostatnim, o czym myśli. Jednym słowem - tak, zajefajnym hetem te "Błędy" będą smiley
Chyba, że brać pod uwagę romans głównego bohatera "Błędów" w innym tekście... No tak, który? Ten z mężczyzną czy ten z kobietą? smiley

Nie no, intryguje mnie: jeśli będę miała w powieści postaci wszelkich możliwych orientacji, to powieść będzie yaoi, yuri, czy het?


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 15-02-2012 15:33
Mi raczej chodziło o coś innego... xD bo zgadzam się z Tobą An, żeby utowry dzielić ze względu na gatunki, a nie na preferencje seksualne.
Chodziło mi o to, że jednak ten wątek się gdzieś przewija, bo może Twój bohater o tym nie myśli, nie planuje związku... ale jego przyjaciel ma dziewczynę! xD Albo siostra narzeczonego. Albo kolega z pracy ma faceta.
Chodziło mi o całokształt stworzonego świata, w którym dzieje się akcja. Bo raczej bardzo trudno spotkać grupę ludzi, którzy są wszyscy singlami i wszyscy wokół nich są singlami i nikt w ogóle nie myśli o miłości czy seksie. xP
Nie miałam na myśli romansu jako wątku głównego, czy ważnego dla fabuły... ale w ogóle pojawiający się gdzieś tam na peryferiach.


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 15-02-2012 17:02
Na bór zielony, An, cholernie się cieszę! smiley Może tu już trochę moje przewrażliwienie wyszło. Ja też nie lubię, gdy miłość gra pierwsze skrzypce, ale to już przerabialiśmy. Myślę, że teraz tylko będziemy się już powtarzać. Poza tym ja tylko kryminały, kryminały i KRYMINAŁY! Mniam! smiley

Co wyjdzie z opowieści, w której pojawią się relacje het, yaoi, yuri? Świat pełen szczęśliwości *_* Tym wesołym stwierdzeniem kończę mój wywód smiley


Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 17-02-2012 16:25
Czy wszyscy autorzy zajmujący się tematem m/m nie przepadają za postaciami dziecięcymi?XD Czy to wynika z samego usposobienia takiego piszącego?XD Lubicie pisać takie postaci?DZIECI?
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 16:30
Ja jakbym się nie zajmowała tematem m/m, to i tak bym dzieci nie lubiła smiley Nie lubię w rzeczywistości, nie lubię też w literaturze, mangach, anime, grafikach... Nie lubię i nie znoszę po prostu smiley U mnie postaci dziecięcych można ze świecą szukać, ale nie warto nawet z krzesła wstawać, bo i tak się nie znajdzie XD


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 17-02-2012 18:26
Eee, znam dużo miłośniczek slashu, które lubią dzieci. Lubią m-pregi i zmieniać ulubione postaci w dzieci, wychodzą z tego kurioznalne, jak na mój gust, fanfiki, noale, ich gust.

Nie mam nic do dzieci. Jak jest mi potrzebne dziecko w fabule, to się pojawia. Parę moich postaci dorobiło się potomstwa. Co prawda postaci będących w heterozwiązku, ale ja zwolenniczka metod naturalnych - ewentualnie adopcji (I tak, jedna parka m/m naciska mnie, żebym im pozwoliła w końcu na adopcję...)


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 20:09
No to będę wyjątkiem. Uwielbiam wprowadzać do opowiadań dzieci. Dobrze się czuję, gdy bohater jest młody, ponieważ jego sposób patrzenia na świat i zachowanie, jest bliskie mojej ,,niedojrzałości" smiley . Jestem takim typem człowieka, no trudno. Wystarczy spojrzeć mi w oczy i już ma się wrażenie, że patrzy się na osóbkę kilkunastoletnią. Ale to ma swoje zalety. Na rodzinnych imprezach, ledwie zdejmę płaszcz, a rzuca się na mnie horda dzieciaków, niemal mnie przewracając. My się po prostu świetnie dogadujemy xD
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 17-02-2012 20:48
Czyli są trzy grupy autorów:
a) nie lubią, bo po prostu nie przepadają za dziećmi
smiley uwielbiają tak, że tworzą m-pregi
c) lubią i chętnie piszą, ale nie wydziwiają ;D

3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 21:14
Można pewnie wyróżnić jeszcze inne kategorie smiley
d) nie lubią, ale piszą, bo im to potrzebne, z czego:
d1) dają wyraz swojej frustracji i dziecko nie ma w opowiadaniu dobrego życia
d2) pozostają sfrustrowani we własnym zakresie, a dziecko w opowiadaniu jest zostawione w świętym spokoju
XDDD


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 21:21
Ech i kolejne słowo, którego nie znam. Co to są m-pregi?
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 21:57
Skrót od man pregnacy - facet w ciąży smiley Bywają opowiadania i fanfiki, w których autorzy w lepszy bądź gorszy sposób uzasadniają zajście swojego bohatera płci męskiej w ciążę smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 22:01
smileysmileysmileysmiley Aha. Jeszcze się nie natknęłam na taki tekst xD No rzeczywiście, jak nazwa wskazuje xD
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 22:05
Te teksty są... specyficzne XD Jedne bardziej udane, bo w jakikolwiek sposób tłumaczą niezwykłą zdolność mężczyzny do zajścia w ciążę, ale większość to jest... Hmmm, chyba niektórym autorom do obrazu typowego ukesia z typowym semesiem brakowało dzieciaka, to ukeś musiał urodzić smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 17-02-2012 22:21
U nas m-pregi wuwu uskutecznia smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 23:08
Nie sądzę, by mnie interesowały takie opowiadania ^^"""" Wciąż mam przed oczami film z Arnoldem Schwarzeneggerem =_= A ta wuwu... xD Dobrze pisze? Lubimy/nie lubimy?? smiley
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 23:11
Zobaczcie, co już zrobili z naszymi ukesiami... Teraz już na pewno nie da się powiedzieć, że to płeć męska smiley
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 17-02-2012 23:17
Nie wiem, czy wuwu dobrze pisze, ja przeglądałam tylko jej dzieła i stwierdziłam, że nie mam ochoty. Za duże stężenie m-pregów.

No nie da... Prędzej ślimak smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Szehina
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 270
Data rejestracji: 21.11.11
Dodane dnia 17-02-2012 23:36
Na co nie masz ochoty, na taką możliwość, czy jej dzieła? xD Zagubiłam się. :]
Ślimak... brzmi oślizgle smiley

_____

Zmieniając temat... Rozrzewniłam się oglądając opening do anime ,,Iria". To były kiedyś anime! Nie to, co teraz, róż, lizaki i krótkie spódniczki odsłaniające koronkowe majteczki. Nawet obraz jest jakiś inny. Mniej malowniczy, a teraz bardziej komputerowy. Jak mi tęskno...
Natknęłam się na opening ,,Hakuouki Hekketsuroku", lubię te klimaty, może to shounen-ai? Sami bishouneni - kreska pociągająca, ale znów te twarde kolory >_<
Edytowane przez Szehina dnia 18-02-2012 01:38
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 18-02-2012 07:49
Na jej dzieła.

Ślimaki są fajne. Dwupłciowe smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 18-02-2012 16:41
OMGsun... o czym Wy gadacie?! M-pregi? *shiver* To jest... disturbing. Very disturbing. Przepraszam, ale brakuje mi polskiego słowa, które w pełni by oddawało to, jakie uczucia wzbudza we mnie m-preg. RAZ jeden w życiu czytałam. I to tylko dlatego, że znałam autorkę z poprzednich opowiadań i wiedziałam, że dobrze pisze. I fakt, że było dobrze napisane... i nawet całkiem logicznie wyjaśnione. xD Ale mimo wszystko... cholera! Facet to facet, a nie baba. xD Facet jest homoseksualistą, bo lubi facetów, a nie baby. Jakby chciał babę, to zostałby hetero. xDDD


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Strona 12 z 22 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum