The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Kwietnia 25 2024 09:54:46   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Różne różności
Strona 10 z 22 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 27-01-2012 22:46
Nie miałam licencjatu ;p Idę trybem pięcioletnim ...czy jak to się tam nazywa xD To tak jest, każdy płacze nad swoim talerzem, bez względu co na nim się znajduję okropnego i w jakich ilosciach ;D

Dwa kierunki. Podziwiam takich ludzi.
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 27-01-2012 22:55
A ja mam 3+2, jak dla mnie nie ma to wielkiego sensu, zwłaszcza, że się musiałam sprężać z obroną pracy, żeby móc złożyć papiery na magisterskie, bo moja durna/kochana uczelnia dała nieludzkie terminy... nie ma to jak uniwersytet jadący na prestiżu == (no i jeszcze się musiałam spieszyć z obroną, bo promotorka pierwszego lipca szła na urlop)

Mam koleżankę, która ma dwa kierunki i pracę! Ja bym oszalała.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 27-01-2012 23:00
Ach te piękne realia polskich uczelni smiley Można książkę i pracę magisterską napisać xD Ale wtedy raczej dobrze nie da się obronić ;D

To trzeba z góry jakąś dyscyplinę sobie narzucić, albo po prostu jest się człowiekiem ambitnym, albo zmuszonym do takiej a nie innej sytuacji xD
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 01-02-2012 23:55
Nienawidzę zimy smileysmiley Upadek na lód na chore kolano wcale nie jest fajny smiley( Głupia zima!!
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 10-02-2012 18:17
Tak czytałam trochę wstecz... xD
I wiecie co, rozmawialiśmy ostatnio o egzaminach z jedną z asystentek... Bo jak ja mówię, że mam 2 egzaminy w sesji, to zaraz wszyscy na mnie napadają. "A co to dwa egzaminy?! Ja to mam 9!" No dobra... ale jak ja potem słyszę, że "uczyłem się całe 6h na egzamin!!" O.o a ja na jeden egzamin to z tydzień najmarniej, żeby ledwo zdać, a ktoś inny 6h i ma piątkę... xD
Więc coś za coś. xP Ja mam mało egzaminów, ale za to kobyły-mordercy. A ktoś inny ma więcej egzaminów, ale nie takich powalonych. ^^'

A zima jest fajna! ;D Upadki niekoniecznie... ale zimy za to winić nie wolno. ^^'


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 10-02-2012 21:26
Też lubię zimę smiley Zamieszkałabym w Norwegii najchętniej, ale bycie egiptologiem z Norwegii brzmi jeszcze dziwniej, niż bycie egiptologiem z Polski smiley
A w ramach offtopa - wiecie, że Polska jest trzecią w kolejności za Niemcami i Francją potęgą egiptologiczną? :3 Mamy jedną z najlepiej wyszkolonych kadr na świecie, a w ilości kopanych stanowisk w Egipcie prześcigamy nawet Wielką Brytanię i USA :3 Tak pisam, żeby nie było, że u nas nic nie ma i nikt nas nie szanuje ;3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 10-02-2012 21:36
Ja z egiptologią mam tyle wspólnego, że mój ojciec pracował kiedyś w instytucie archeologii jako informatyk (tzn nie na etat, bo etatowy informatyk tamtejszy miał instytut w głębokim poważaniu, to znajomy archeolog poprosił tatę o pomoc) i spędził kilka dni sam na sam z komputerem i mumią za plecami XD


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 10-02-2012 23:44
Naprawdę, Lionka? O.o Jestem pod wielkim pozytywnym wrażeniem! Tzn. to że mamy super egiptologów, to mnie nie dziwi. Ale zaskoczyła mnie ilość stanowisk archeologicznych. xD Koniecznie musimy zrobić zrzutę dla Ciebie, żebyś Ty też mogła wyjechać i pokopać sobie! ;*


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 11-02-2012 13:54
My mamy ogromny potencjał w Egipcie :3 Teraz kopiemy kilka stanowisk (włącznie z tymi w zajebiście prestiżowych miejscach - w Sakkara i Deir el-Bahari :3), a mamy jeszcze zaprzeszłą, niewykorzystaną koncesję na grób Ramzesa III w Dolinie Królów :3 Jedyny jeszcze nieopublikowany grób, bo pecha miał X3 Pierwszy nasz archeolog, który go wziął, popełnił samobójstwo, a drugi pojechał do Stanów i zapił się na śmierć ._.


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 11-02-2012 16:22
Polska ma wiele takich rzeczy, którymi mogłaby się pochwali. Ale w tv najchętniej trąbili by o najgorszym >___> I się dziwić, że nie chce mi się patrzeć na wiadomości, te twarze,które mówią jedno a robią drugie. Absurd, który gra tam główną rolę budzi we mnie (spokojnej osobie i wielce opanowanej) chęć mordu xD
Brawo Lionko! Jesteś dumą narodu smiley Ej brawa też dla Konserwacji i studentów, bo w tej dziedzinie także jesteśmy mistrzami smiley
I z innego gatunku, w motocrossie też Polacy rządzą xD! Ja chcę na motocrossa ;___;
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 11-02-2012 17:26
Bo w ogóle Polska ma niesamowitą kadrę naukowców. Tylko, że Polacy zawsze mają pecha. xD
Nie wiecie nawet ilu medycznych odkryć dokonali Polacy! Tylko, że zawsze byliśmy tymi "z zadupia", nie mieliśmy szans publikować i ktoś inny zbierał laury. Na przykład ostatnio dowiedziałam się, że to Polak, dr Cybulski czy jak mu tam było, odkrył adrenalinę - pierwszy poznany hormon. Ale oczywiście Polak tego nie opublikował i kto inny dostał nobla. xD

Btw... a wiecie, że Max Factor to Polska firma? Założył ją Maksymilian Faktorowicz... xDDDD


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 11-02-2012 17:33
Inglot to też polska firma, jak już jesteśmy przy kosmetykach ^^ A ja uwielbiam kolorystykę z Inglota, po prostu uwielbiam.


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 11-02-2012 17:45
O tak! Uwielbiam ich paletę! Zawsze kupuję u nich lakiery do paznokci. Mają cudne czerwienie i fiolety. ^____^ i bardzo dobrej jakości! Jeden lakier mam od kilku lat, a nadal jest dobry! I długo się na paznokciach trzyma. xD U mnie to akurat trudne, bo jakoś tak zawsze się kręcę i wiercę, że zdrapię lakier.


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 11-02-2012 17:48
No, mój złoty lakier to teoretycznie powinien był się przeterminować w 2006, a mam go do dziś smiley I czerwony sobie w zeszłe wakacje kupiłam, jak nigdy mi się nie podobała czerwień w makijażu, tak mi się nagle odwidziało i mam czerwony lakier i szminkę ^^


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 11-02-2012 20:00
>___> Chyba jestem mało kobieca bo ani się nie maluje, ani też nie używam lakierów do paznokci. Zwłaszcza, że strasznie mnie drażnią xD Bo jak szaleje na uczelni to zawsze mam łapy uwalone w farbie, pomoczę w benzynie, w kwasach to taki lakier to pada przy tym w parę godzin. I jeszcze marnować czas na nakładanie tego, czekanie aż wyschnie xD O! Od czasu do czasu nałożę tusz na rzęsy, ale też mnie wkurza bo trzeba uważać z tarciem oczu xD
Jej dziwna jestem >___>
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 11-02-2012 20:33
Nie, po prostu nie lubisz smiley
Ja lubię oczy malować na dzikie kolory - niebieski, złoty, zielony :3 Mam komplet jakichś szemranych chińskich cieni do powiek, ale mają taaaakie super, metaliczne koloryyyy :3
I lakiery też lubię :3 I nalepki na paznokcie :3 I lakiery o robienia wzorków :3 Ale na naturalnych paznokciach, nie przesadnie długich, i tipsy są okropne dla mnie smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 11-02-2012 20:34
Nie jesteś... xD ja się w ogóle nie maluje. Tylko na specjalne okazje. smiley Ale paznokcie lubię malować. Najlepiej na ciemne kolory~!

Btw nie wiedziałam, że jesteś artystką!!! ^O^ Masz gdzieś na necie swoje prace, żeby można było podziwiać?


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 11-02-2012 20:45
Może problem nie leży w nie lubieniu xD w czasie gdzie dziewczynki się malowały ja tego nie robiłam bo wydawałam kasę na inne rzeczy xD A teraz uważam, ze to nie potrzebne, chociaż właśnie na jakieś okazje przydało by się , ale nie umiem i nic nie mam >__>

Shat artystka to ze mnie jeszcze nie jest xD W galleri tu na stronie masz moje pracę smiley A na blogu, czyli tu niżej jak mam podaną stronę www jest mój blog i odnośnik do DA xD
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 11-02-2012 20:50
Shat to od razu jest odnośnik do DA xD ale gupek ze mnie xD
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Offtopy
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 11-02-2012 20:50
Ja np się nie maluję, bo nie przepadam... wolę, gdy moja skóra może oddychać bez maski na twarzy. xD

Dobra, to później sobie przejrzę. smiley


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Strona 10 z 22 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum