The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Kwietnia 19 2024 06:23:34   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Nasze hobby
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: Zwierzaki
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 28-03-2012 11:28
Mnie strasznie żal zwierzaków, które w sklepach określa się "zwierzęta karmowe" smiley Smutne, że jedne myszki trafią do domu z klatką, będą miały jedzenie, picie, domek, kołowrotek do biegania... A inne pójdą w paszczę węża czy jakiejś mięsożernej jaszczurki smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 28-03-2012 16:15
prawda? zrozumiałe jest, ze niektóre zwierzaki mięso muszą jeść, ale wtedy karmić się je powinno surowym kurczakiem... chyba... przynajmniej S. karmi swojego żółwia (zwanego "Bestią" tudzież "Panem tego domu" - w każdym razie ma pewniejszy status mieszkaniowy niż ja...) właśnie surowym mięsem...
5990378
Autor RE: Zwierzaki
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 29-03-2012 21:07
Dla mnie tak byłoby humanitarniej, zamiast rzucać żywe zwierzaki na pożarcie smiley Ja nie mogłabym żadnej myszki ani szczurka cisnąć pod paszczę węża smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 29-03-2012 22:20
albo żywego kurczaka... pamiętam, że po necie krążył gif, jakiś osobnik chciał, żeby małolaty pokazały cycki przez kamerkę - inaczej wąż skonsumuje żywego pisklaka. Skonsumował.
5990378
Autor RE: Zwierzaki
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 30-03-2012 20:20
Ale przecież według prawa natury zwierzęta jedzą zwierzęta O_o No ale nabiera to innego znaczenia jak to człowiek ten pokarm podsuwa, wręcz podaje na tacy. Trochę łańcuch pokarmowy się zmienił i okoliczności ''zdobywania' pokarmu. Oczywiście jest to smutne i okrutne :C
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 31-03-2012 00:01
Kohaku, co innego, kiedy zwierzątko mięsożerne sobie upoluje inne zwierzątko na obiad, a co innego, kiedy człowiek rzuca jakieś zwierzątko na pożarcie ._. A wrzucanie żywego pisklęcia do węża jest co najmniej sadystyczne. A jeszcze pokazywanie tego w internecie, szantażem domagając się cycków - co najmniej chore i powinno się to leczyć kulką między oczy =="


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 31-03-2012 14:56
Pięknie to ujęłaś Lionko, kulka między oczy. Ale jak wiesz, ludzie na pieniędzy i po prostu dla przetrwania posunął się do wszystkiego. Jednak nie mówmy, że każdy taki właściciel sklepu robi to z ochotą. Można powiedzieć, że taki jest rynek. A zawsze cierpią na tym ci co nie mają szans się obronić.
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 01-04-2012 00:03
...ja bym wykastrowała i nakarmiła rzeczonego węża. Też mięsko.

Sklep sklepem, niektórzy jednak robią z tego show, a to już nie jest... normalne?
5990378
Autor RE: Zwierzaki
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 01-04-2012 13:08
Nie jest >> Jest chore i sadystyczne >>
A węża można tak nakarmić, na pewno by nie płakał X3 Białko zwierzęce to białko zwierzęce X3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Crimsone
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 20
Data rejestracji: 19.02.12
Dodane dnia 19-04-2012 13:37
Smutne. Zwłaszcza jak się miało szczurki albo myszki. Osobiście mam otwartą wojnę z panem ze sklepu zwierzęcego u nie pod domem, który czasem sprowadza zwierzęta na pokarm. Całe szczęście mamy prężny lokalny oddział obrońców praw zwierząt i tps-u (towarzystwo przyjaciół szczurów) i zawsze umiejętnie podszepnięte słówko sprawia, że pojawi się demonstracja, lub oplakatowanie i pan na jakiś czas poprzestaje smiley a jak on mnie nienawidzi? Poezja. Siłą rzeczy jesteśmy niestety na siebie skazani, bo pan sprowadza jeden rodzaj przysmaków, których nie idzie dostać nigdzie indziej, a mój kot by mi nie darował ich zaniechania. Swoją drogą kto nigdy nie miał szczura powinien spróbować. Małe kluchy są w stanie wiele człowieka nauczyć (np. że nie można się chwalić pasażerom w pociągu, że mordka wystająca mi z kaptura to nie "śliczny chomiczek" a "wstrętny szczur" bo można zobaczyć drzwi tegoż pociągu z drugiej strony i półtorej godziny czekać na następny do towarzystwa mając hałdy puszek po piwie, menela o żywym smrodzie, którego również wysadzono za zakłócanie pasażerom komfortu podróży i przyczynę zamieszania - historia autentyczna). A na codzień najlepszym towarzyszem człowieka jest kot. smiley


Rudy to nie tylko kolor włosów - to stan umysłu...
Autor RE: Zwierzaki
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 22-04-2012 00:41
Z tym "wstrętnym szczurem" to zależysmileyja trafiam różnie. Ostatnio w jednym pociągu trafiłam na dwie skrajne reakcje - starsza pani usilnie mnie przekonywała, ze gdzie indziej będzie mi wygodniej (odpuściłam bez walki, po co się wykłócać...), a sympatyczna parka w innym przedziale rozpływała się nad uroda Ogonkasmiley

kota mam w domu, nazywa się Kacper i właśnie jest w ciąży._.puchaty i bez płaskiego pyszczka persa, ślicznoścismiley
5990378
Autor RE: Zwierzaki
Crimsone
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 20
Data rejestracji: 19.02.12
Dodane dnia 22-04-2012 10:02
Koty rządzą! Kacper w ciąży? A ja też mam Kacpra hje hje smiley Miał być Kapsel... ale własność kota się nie zgodziła.


Rudy to nie tylko kolor włosów - to stan umysłu...
Autor RE: Zwierzaki
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 22-04-2012 21:25
Szczura ma moja przyjaciółka, ale możemy go sobie tylko przez klatkę oglądać ._. Ze sklepu ze zwierzątkami w dużym centrum handlowym był wzięty i zupełnie dziki jest, nie dał się oswoić pomimo miesięcy usilnych prób ._. A ugryzienia szczura zostawiają paskudne rany i blizny, nie ma co na siłę Nefera pacyfikować ._. Szkoda tylko, bo wiem, jakie szczurki są kochane i milutkie i mądre... I szkoda, że Nefer ma ze wszystkim na odwrót _^_


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Crimsone
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 20
Data rejestracji: 19.02.12
Dodane dnia 22-04-2012 23:23
Moje też nie były od razu do rany przyłóż. Szczury przyjaciół same lazły na łapy, na kolana, na plecy, moje mnie gryzły i uciekały. Jedyne co mogę polecić to cierpliwość. I duże ilości TribioMaxu na ugryzienia. Swoją drogą szczurków nie mam już ze trzy lata, a blizny zostały :/


Rudy to nie tylko kolor włosów - to stan umysłu...
Autor RE: Zwierzaki
Mitsu
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 43
Miejscowo: Wrocław
Data rejestracji: 26.03.12
Dodane dnia 23-04-2012 00:18
Ano Kacper, najpierw imię, a później "o, to dziewczynka"smiley Tak samo było z kotem kumpeli, najpierw "o, dziewuszka" (co ciekawe nawet weterynarz się pomylił...) a wyszło, że jednak kocur i skończyło się na Mikusiu...

Oswojenie dzikiego szczura to KOSZMAR. Ogon do mnie trafiła - przerażona i rzucająca się na wszystko co się do klatki na długość 10 cm zbliżało. Miesiąc prób, porażek i zarwanych nocy (jakimś cudem udawało jej się czasami klatkę otworzyć, obudzenie się bo "coś mi łazi po plecach" było straszne) - ale teraz sama się pcha na ramię i zaliże wszystko na śmierćsmiley Mam Paskuda i blizny zostały ale powoli się ze sobą oswajamy. Gorzej ze Szpetnikiem - tak tchórzliwego zwierzaka dawno nie miałam... (ekhem...wszystkie to dziewczynki... nadawanie imion nieadekwatnych do płci jest jak widać rodzinne, z czego właśnie zdałam sobie sprawę...oO)

...może jakiś trener jeśli chodzi o tego buntowniczego szczurasa?
5990378
Autor RE: Zwierzaki
kkohaku
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 517
Miejscowo: Warszawa
Data rejestracji: 04.12.11
Dodane dnia 23-04-2012 19:03
Nigdy szczura nie miałam, chociaż chciałam. U nas do szkoły można było przynosić i własnie znajoma przychodziła z dwoma. Uwielbiałam je trzymać, zwłaszcza jak łaziły po ramionach smiley

Moje dwa koty, to dwóch panów, jeden stary, drugi młody. Oczywiście na początku starszy nie lubił młodszego, ale w końcu zaczął go tolerować. Nie podaje imion bo u nas każdy kota ma tak samo na imię xD hahaha! Kitek Senior i Kitek Junior ;p
3566150 http://kkohaku.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 16-05-2012 22:19
A ja mam jedna trzy kolorową kotkę, nazywa się Nala i ją kocham. Jest strasznie słodka. Nie zawsze jednak była taka piękna jak jest dziś( choć zrobiła się gruba- w ciąży jest) Właściwie ktoś ją wywalił przy szkole niedaleko mnie. Moja babcia usłyszała jak dzieciaki w szkole mówią, że dwa małe kotki sie błąkają, to wzięła Nalkę, bo tylko ja znalazła jeszcze(Tak szczerze to nie wiadomo co sie stało z tym drugim kotkiem) i przyniosła ją do domu. Była cała szara, brudna, zaropiała, zmarznięta(Był październik) Z pchłami i kocim katarem, mieściła się mi na dłoni biedna miałczała i się trzęsła. Nakarmiłyśmy ją i się nią.zaopiekowałyśmy .... Bałam się, że już jest za późno, że nie przeżyje nocy, ale się odłapała i męczy mnie codziennie w nocy, żebym ją miziała.


Żyję..no i jestem..
Autor RE: Zwierzaki
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 17-05-2012 19:29
Super, że kicia uratowana smiley Szkoda, że jej braciszka albo siostrzyczki nie udało się znaleźć, ale przynajmniej Nalę udało się uratować smiley Dzielna baba, że się z tylu chorób jako kociak wygrzebała smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Zwierzaki
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 18-05-2012 21:41
No ba że dzielna.. Diablica mała.. mama w żartach nazywa ją Osama.. Fakt est terrorystka do kwadratu.. Moje biedne psy uciekają oj niej z piskiem.. od kiedy jest u nas Nalka to nazywamy Sezama popierdułkąsmiley


Żyję..no i jestem..
Autor RE: Zwierzaki
jett
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 30
Data rejestracji: 30.11.11
Dodane dnia 29-07-2012 18:06
http://www.karmimypsiaki.pl/home

Wystarczy wybrać psiaka, uzupełnić wymagane dane i już można pomóc. Zaręczam, że reklamy, wysyłane na skrzynkę mailową w tej akcji, nie są uciążliwe. Przychodzą rzadko i nie zapychają skrzynki jak szalone.


przeprowadzka --> Muse on a Leash <--
Edytowane przez jett dnia 29-07-2012 18:07
museonaleash.livejournal.com
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum