The Cold Desire
   Strona Główna FORUM Ekipa Sklep Banner Zasady nadsyłania prac WYDAWNICTWO
Marca 28 2024 10:09:53   
Nawigacja
Szukaj
Nasi autorzy
Opowiadania
Fanfiki
Wiersze
Recenzje
Tapety
Puzzle
Skórki do Winampa
Fanarty
Galeria
Konwenty
Felietony
Konkursy
ŚCIANA SŁAWY
Tutaj będą umieszczane odnosniki do stron, na których znalazły się recenzje wydanych przez nas książek









































POLECAMY
Pozycje polecane przez naszą stronę. W celu zobaczenia szczegółów należy kliknąć w dany banner





Witamy
Strona ta poświęcona jest YAOI - gatunkowi mangi i anime ukazującemu relacje homoseksualne pomiędzy mężczyznami. Jeśli jesteś zagorzałym przeciwnikiem lub w jakiś sposób nie tolerujesz homoseksualizmu, to lepiej natychmiast opuść tę witrynę - resztę naszych Gości serdecznie zapraszamy
Zobacz Temat
The Cold Desire | Różne | Nasze hobby
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: Herbata
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 10-02-2012 21:35
A ja zaczęłam właśnie pić zwykłego Earl Greya z kawałkiem mandarynki - po tym, jak zasmakowałam w herbacie z kawałkami grejpfruta, którą mnie poczęstowano. Niby zwykła herbata, a gdy zastąpić cytrynę czym innym, i smak się niesamowicie zmienia.


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Herbata
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 10-02-2012 21:37
O, z mandarynką jeszcze nie piłam smiley Ale z pomarańczą uwielbiam smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Herbata
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 10-02-2012 23:39
A próbowałyście z pigwą? Też bardzo dobra. smiley
Z cytryną bardzo lubię. ^____^ zwłaszcza z miodem. A ostatnio bardzo polubiłam malinową z jagodami shizandra wu wei zi i miodem. Cudo! ^O^ Tylko trzeba uważać, żeby jagód nie przegryźć, bo kwaśne jak jasna cholera. :/


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Herbata
Ome
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 301
Miejscowo: Potężny Księgozbiór
Data rejestracji: 29.10.11
Dodane dnia 10-02-2012 23:43
Pigwy nie próbowałam, chętnie spróbuję. Cytryna jest cudna, ale już znana, więc teraz w ramach eksperymentowania będę wrzucać do herbaty kolejne owoce. Gdy zobaczycie, jak próbuję wepchnąć do szklanki z herbatą całego ananasa, niech mnie ktoś litościwie zapakuje w kaftanik...


"No wiesz, standardy muszą być. Jak jest licealista, to koniecznie musi mieć chłopaka albo z mafii, albo lekarza, albo architekta, albo właściciela sklepu z kosiarkami".
Źródło cytatu: Jedyna i Niepowtarzalna Natiss
http://musivum.livejournal.com/profile
Autor RE: Herbata
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 11-02-2012 13:52
Ja mam pigwę smiley Na trawniku rośnie, to w sezonie zawsze mamy świeżej pigwy w słoiku z cukrem, żeby syrop dolewać do herbaty smiley Smaczniejsze, niż z cytryną smiley


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Herbata
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 11-02-2012 17:21
Dobra... to teraz temat bardzo kontrowersyjny... xD Kto z Was lubi herbatę z mlekiem? ^___^ Bo większość osób, które znam to na samo hasło blednie i ma odruch wymiotny. A ja akurat lubię!
I chciałabym kiedyś spróbować tradycyjną tajską herbatę mleczną. xD


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Herbata
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 11-02-2012 17:30
O, ja lubię smiley Ostatnio wieczorami pijam domowej roboty chai masalę z mlekiem albo matchę z mlekiem smiley

Pierwszą robię sobie tak, że wspomnianym już wcześniej wywarem z imbiru zalewam herbatę (czarną albo pu-erh), tak do połowy kubka. A potem dodaję mleko. Mniam smiley A matchę z mlekiem... no wystarczy rozbełtać proszek w zimnym mleku, ale ja wolę zaparzyć wrzątkiem i dopiero mleka dodać. Dobra jest posłodzona brązowym cukrem (z białym jest paskudna)
Albo rooiboos z mlekiem - raz piłam i było to boskie. Jeszcze miało piankę mleczną na wierzchu :3

A jaka to jest tajska herbata mleczna? Bo na pewno milk oolong jest z tajwanu, ale on ma po prostu mleczno-maślany posmak (podobnie smakuje oolong king hsuan), ale chyba nie o to ci chodzi?


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Herbata
Shat
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 114
Data rejestracji: 10.02.12
Dodane dnia 11-02-2012 17:43
Prawdę mówiąc sama dokładnie nie wiem... Ostatnio w China Town widziałam taką gotową, instant... ale nie chciałam tego. :/ I raz widziałam gdzieś fragment jak robili. (Changmin robił xD )
Mieszali herbatę z mlekiem i różnymi dodatkami, a mieszali jak drinki w tym specjalnym pojemniku! (Bo Yunho źle zamknął i trzesąc, wylał na Changmina... xD zamiast się skupić na przpisie, zagapiłam się na idiotów.)

Ale z mlecznych herbat najbardziej kocham chai latte. Jedyne dobre jakie piłam w Polsce robi Columbus. Piłam w innych kawiarniach i było niedobre... :/ w Anglii najlepsze chai latte robi Nero!

O! A w Słupsku raz dopadłam jakąś dziwną mieszankę chai sencha latte. xD Ciekawe to było... zielone, z pianką... ale dobre. ^^v


"EARTH to pervert staring at my hot body!"
"Stop that. You're distracting me from looking at you."
"I'm not a peice of meat!"
"Tell that to my dick right now."
"I have no interest in talking to your dick. Although it seems to be more responsive than your brain."
-Min7girl @ lj
Autor RE: Herbata
An-Nah
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 454
Miejscowo: Thedas/Normandia SR-2
Data rejestracji: 24.10.11
Dodane dnia 11-02-2012 17:46
Eh, pianka, jak ja marzę o spieniaczu do mleka... a ile razy chcę sobie kupić, to nie ma w Ikei smiley


A warning to the prophet
the liar, the honest -
this is war.
To the leader, the pariah
the victim, the messiah -
this is war
Autor RE: Herbata
Demon Lionka
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 489
Miejscowo: Hell, as usual ;3
Data rejestracji: 03.11.11
Dodane dnia 11-02-2012 17:56
Ja piłam z mlekiem :3 Koleżanka ze studiów mi zrobiła :3 I zmusiła, żebym wypiła, bo mnie na początku lekko odrzucało, ale okazało się bardzo dobre :3 Tylko musiałam szybko wypijać, żeby nie walczyć potem z kożuchem X3 Nie znoszę kożuchów z mleka X3


"- Sometimes even Hell is frozen over.
- Maybe. But even Hell isn't frozen forever."
"Death In Your Eyes..." - Lucifer and Mastema
http://www.demon-lionka.deviantart.com/
Autor RE: Herbata
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 16-05-2012 22:30
Mam taki spieniacz, niestety jest podłączony do ekspresu do kawy.(Robię przepyszna late z lodami) Ja uwielbiam zieloną herbatę z prażonego ryżu(czy jakoś tak) Złotego smoka. Lubie, też biała i jaśminowa, ale najbardziej kocham: Waniliową herbatę o nazwie Lord Nelson XD


Żyję..no i jestem..
Autor RE: Herbata
Aquarius
Super Administrator

Avatar Uytkownika

Postw: 216
Data rejestracji: 28.06.11
Dodane dnia 17-05-2012 17:58
No proszę, kółeczko herbaciarzy powiększa się smiley


Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw ściągnie cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Autor RE: Herbata
naru
Uytkownik

Postw: 130
Data rejestracji: 08.01.12
Dodane dnia 18-05-2012 20:04
aqu dziwisz sie? ja szczerze to uwielbiam herbatke, tylko wlasnie byle nie z mlekiem...nie zmusicie mnie smiley btw nie znam sie tak na nazwach, ale lubie sobie pojsc do takiej jednej b. dobrej kawiarni gdzie maja pyszne herbatki, capuccina a nawet o zgrozo kawe, ktorej nie cierpie xD

btw u mnie w domu mamy tone herbat czarna, czerwona, biala, zielona, smakowe , mietowe itp xD...ja bardzo lubie herbatke z dodatkiem imbiru, soku malinowego lub soku z brzosy czy jakos tak xD


5313685
Autor RE: Herbata
Morek
Uytkownik

Avatar Uytkownika

Postw: 15
Miejscowo: Wołomin
Data rejestracji: 12.05.12
Dodane dnia 18-05-2012 21:37
Polecam do herbaty syrop orzechowy..smakuje całkiem nieźle..


Żyję..no i jestem..
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso



Nie jeste jeszcze naszym Uytkownikiem?
Kilknij TUTAJ eby si zarejestrowa.

Zapomniane haso?
Wylemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nasze projekty
Nasze stałe, cykliczne projekty



Tu jesteśmy
Bannery do miejsc, w których można nas też znaleźć



Ciekawe strony




Shoutbox
Tylko zalogowani mog dodawa posty w shoutboksie.

Myar
22/03/2018 12:55
An-Nah, z przyjemnością śledzę Twoje poczynania literackie smiley

Limu
28/01/2018 04:18
Brakuje mi starego krzykajpudła :c.

An-Nah
27/10/2017 00:03
Tymczasem, jeśli ktoś tu zagląda i chce wiedzieć, co porabiam, to może zajrzeć do trzeciego numeru Fantoma i do Nowej Fantastyki 11/2017 smiley

Aquarius
28/03/2017 21:03
Jednak ostatnio z różnych przyczyn staram się być optymistą, więc będę trzymał kciuki żeby udało Ci się odtworzyć to opowiadanie.

Aquarius
28/03/2017 21:02
Przykro słyszeć, Jash. Wprawdzie nie czytałem Twojego opowiadania, ale szkoda, że nie doczeka się ono zakońćzenia.

Archiwum